Antroje lygoje – pergalė ir pralaimėjimas

Antroje šalies lygoje „Rytų“ zonoje dalyvaujantys „Ateities“ auklėtiniai susitiko su dviem favoritais – prieš vienus pavyko iškovoti pergalę, prieš antrus patirtas skaudus pralaimėjimas.

Antrojo turo rungtynėse Visagine „Ateitis“ 2:1 nugalėjo „Utenio-2“ ekipą, kuri prieš rungtynes buvo įvardijama, kaip neabejotina favoritė. Utenos antroji komanda pirmajame kėlinyje turėjo mažiausiai tris šimtaprocentines progas įvarčiui pelnyti, tačiau visais atvejais kamuolį nuo skriejimo į vartus sustabdė virpstas.

Po pertraukos žaidimas tapo ramesnis, o „Ateities“ kontratakos grėsmingesnės. Po vienos iš jų, Artiomas Tarianikovas pelnė puikų įvartį galva.

„Šiaip, Artiomas yra mūsų vartininkas, bet dėl iškvietimų į rinktines, traumų ir kitų problemų, turėjome jį statyti puolėjo pozicijoje.  Tai jis ir įvartį įmušė, ir dar rezultatyvų perdavimą atliko“, – sudėties niuansais dalinosi treneris Romas Juknevičius.

Utenos ekipa išlygino rezultatą, tačiau besibaigiant rungtynėms, pergalingą įvartį pelnė Motiejus Jokšas.

„Išrovėm pergalę iš geresnės komandos. Futbole taip būna – norint laimėti, reikia mušti įvarčius“, – seną futbolo tiesą atskleidė treneris.

Kitose rungtynėse „Ateitis“ gavo skaudžią pamoką iš TAIP komandos, kuriai atstovauja gausus būrys buvusių Lietuvos rinktinės futbolininkų, o ekipą treniruoja Algimantas Liubinskas. Per pirmąjį kėlinį „Ateitis“ praleido dusyk, po pertraukos – dar keturis kartus.

„Mūsų komandoje nebuvo geriausių žaidėjų, bet objektyviai kalbant, jie nebūtų išgelbėję. Varžovai tiesiog per geri. Nors jų greičiai nebe tokie, kaip geriausiais laikais, tačiau futbolą jie yra išmokę žaisti. Pavyzdžiui, Gražvydas Mikulėnas. Mūsų ekipoje nebuvo nei vieno, kuris prilygtų šiam veteranui. Be to, jų patirtis leidžia jiems mūsų klaidomis pasinaudoti maždaug 80 procentų tikimybe.

Sakykime taip, pamokos skaudžios, bet geriau mokytis iš geresnių nei iš bet ko“, – konstatavo R.Juknevičius.

Devynių komandų turnyre vilniečiai yra septinti.