Antroje lygoje – pralaimėjimai “Vilčiai” ir “Sveikatai”

Ketvirtą vietą antros lygos Pietų zonoje užimanti “Ateities” komanda antrajame rate dar neranda savo žaidimo ir paskutinėse dvejose rungtynėse buvo priversta palikti aikštę su nuliu taškų. Iš pradžių “Ateitis” 2:3 nusileido Vilniaus “Vilties” ekipa, o šią savaitę – 0:4 Kybartų “Sveikatai”.

Dvikovoje su “Viltimi” siaubingos gynėjų klaidos varžovams dar 16 minutę leido įgyti dviejų įvarčių persvarą. Justinas Janušonis skirtumą sušvelnino, “Viltis” atstatė dviejų įvarčių persvarą, Matas Gudaitis darkart sušvenino atsilikimą, bet tai buvo viskas. Tiesa, visi šie įvykiai nutiko per pirmąjį rungtynių kėlinį.

Be viso to, iki pertraukos geltona kortele buvo nubaustas M.Gudaitis, kuri buvo ketvirtoji šiame sezone, užkirtusi kelią pasirodyti dvikovoje su “Sveikata”.

Labai smagiai pirmąjį kėlinį pradėjęs Kybartų jaunimas dar iki pertraukos sumušė tris įvarčius. Antrajame kėlinyje “Ateitis” pradėjo žaisti, pradėjo kurti progas, tačiau.. praleido ketvirtąjį įvartį, kuris komandą sugniuždė psihologiškai.