„Ateities“ futbolininkai finale nusileido per baudinių seriją

2012.03.20

FM „Ateitis“ 2000 metų komanda iškopė į tarptautinio turnyro „Ateitis Cup – 2012“ finalą, bet lemiamos rungtynės po 9 metrų baudinių serijos pralaimėtos Kaliningrado „Baltika“ bendraamžiams.

Per „Ateities“ ir „Baltika“ futbolininkų finalo rungtynes po 50 minučių kovos (žaisti du kėlinukai po 25 minutes) užfiksuotos lygiosios 1:1. Per baudinių seriją žaidėjai labai jaudinosi, todėl jų smūgiai buvo netaiklūs. Po 8 smūgių Rusijos komanda šventė pergalę rezultatu 2:1.

„Baltika“ 2000 metų komanda pagrindinį turnyro prizą išsivežė antrą kartą iš eilės.

Trečiąją vietą iškovojo pirmą kartą į „Ateitis Cup“ turnyrą atvykusi Černiachovsko
„Progres-Junost“ komanda. Rusijos ekipa mače dėl bronzos medalių per baudinių seriją 4:3 palaužė Bialystoko „Jagiellonia“ iš Lenkijos.

Černiachovsko „Progres-Junost“ pirmuoju bandymu – į prizininkus

Rezultatyviausiai turnyre žaidė Kaliningrado „Baltika“ futbolininkas Sergejus Kapylovas, įmušęs 6 įvarčius.

Geriausiais komandų žaidėjais išrinkti: Žygimantas Urbietis („Ateitis“)Olegas Isajenka („Baltika“)Danila Žemaitis („Progres-Junost“)Bartoszas Borowikas („Jagiellonia“).

Dešimt Lietuvos, Baltarusijos, Rusijos, Lenkijos, Latvijos komandų tris dienas varžėsi Lietuvos futbolo federacijos stadione ir „Sportima“ arenoje. Turnyro dalyviams organizatoriai sudarė galimybes aplankyti Vilniaus vandens parką.

Kovo 22-24 dienomis rengiamas kitos amžiaus grupės „Ateitis Cup – 2012“ turnyras. Šsyk varžysis 1998/1999 metų ekipos.

Varžybų rezultatai

A grupė

1. „Podlaskie 2000“ (Lenkija)
2. Vilniaus „Ateitis“
3. Minsko RCOP-BGU (Baltarusija)
4. Černiachovsko „Progres-Junost“ (Rusija)