„Ateities“ neišnaudotų progų fiesta ir lygiosios su „Nevėžiu B“

Antroje lygoje rungtyniaujanti „Ateities“ komanda be kelių traumuotų lyderių susitikimą su Kėdainių „Nevėžio B“ komanda baigė nulinėmis lygiosiomis. „Ateities“ neišgelbėjo daugiau nei 20 keltų kampinių bei 10 šimtaprocentinių progų.

 

„Žaidėme neblogai. Tiesiog negalime švaistyti tiek progų. Manau, kad tai ką sukūrėme, užtektų ne tai kad kelioms rungtynėms, tačiau užtektų visam pirmam ratui“, – po dvikovos sakė „Ateities“ kapitonas Remigijus Semėnas.

 

 

Iki pertraukos „Ateities“ žaidybinė persvara nebuvo tokia didžiulė, kokia buvo antrajame kėlinyje. Vis tik, Vilniaus komanda buvo geresnė – 11 kampinių, keli aštrūs perdavimai į vartų aikštelę, kurie privalėjo pasibaigti įvarčiu.

 

Iškart po pertraukos „Ateitis“ įjungė dar aukštesnę pavarą. Atrodė, kad aikštėje žaidžia viena komanda. Ir toliau kampiniai keitė kampinius, o progos – progas.

 

76 minutę už smūgį į krūtinės sritį Simui Civilkai, Kėdainių ekipos žaidėjas Erikas Makauskas buvo pašalintas iš aikštės. Tos keturiolika minučių varžovams, turbūt, buvo sunkiausios gyvenime. Tačiau jie sugebėjo atsilaikyti bei iš sostinės išsvežti tašką.