„Ateitis-2011″ “Utenis cup” turnyrą baigė be pralaimėjimų

Jaunieji FM “Ateitis” auklėtiniai dalyvavo  Utenoje vykusiame “Utenis cup” turnyre. Ateitukai iškovojo keturias pergales ir kartą sužaidė lygiosiomis. Vietos turnyre nebuvo skelbiamos.

“Turnyre žaidėme su savo amžiaus ir metais vyrenių komandomis. Grupės varžybose visos rungtynės buvo įtemptos, tačiau kovingai nusiteikę berniukai laimėjo visas ketverias žaistas rungtynes ir finišavo pirmi savo grupėje.

Tai lėmė jog „finalinėse“ rungtynėse teko susigrumti su 2010 m. gimimo Vilniaus “Granito” komanda. Nuovargis neleido sužaisti puikiai, tačiau parodėme tvirtą charakterį ir pasiekėme lygiąsias 2:2. Tai buvo vienas geriausiai sužaistų turnyrų mūsų komandai! Džiaugiuosi, kad treniruotėse atliekami veiksmai atsiranda varžybose vis dažniau”, – apie turnyrą kalbėjo treneris Donatas Dromantas.