“Ateitis 2012” – per žingsnį nuo didžiosios “Ateitis CUP” taurės

“Ateitis 2012” – per žingsnį nuo didžiosios “Ateitis CUP” taurės

Įspūdingą pasirodymą “Ateitis CUP” turnyre surengę “Ateities” septynmečiai futbolininkai sugebėjo prasibrauti iki finalo ir tik jame pripažinti “Keteros” pranašumą.

“Gaila, neužteko jėgų”, – po turnyro sakė Šarūnui Beivydui asistuojantis treneris Matas Gudaitis.

 

 

Iš tikro, turnyras komandai prasidėjo sunkiai – debiutinėse rungtynėse su “Granitu” teko likviduoti dviejų įvarčių deficitą ir vėliau nukeliauti iki pergalės.

Itin svarbios buvo ir paskutinės grupės rungtynės, kuriose buvo nugalėti iki tol lyderiavę šiauliečiai. Ši pergalė “Ateities” komandai atidarė duris į finalą. Jame “Ateitis” pirma įmušė įvartį, tačiau vėliau iniciatyvą perėmę pelnytai pergalę iškovojo “Keteros” atstovai.

“Mes treneriai labai džiaugiamės, kad mūsų auklėtiniai gali dalyvauti tokio lygio turnyruose, kuriuose iš tiesų geriau gali įvertinti savo komandos progresą, ko labiausiai trūksta, ką sugeba vaikai.

Šiame turnyre dalyvavo dvi mūsų “Ateities” 2012 metų komandos. Antrai komandai sekėsi prasčiau, bet tai natūralu. Kol kas šiai komandai, padidėjus komandų skaičiui ir prisidėjus komandoms iš užsienio, turnyras yra kiek per aukšto lygio. Kita vertus, vaikai gavo neįtikėtinai daug neįkainojamos patirties, kuri padės lygiuojantis ir siekiant visapusiško progreso.

A komandai grupėje pavyko sužaisti penkerias geras, atkaklias, lygias rungtynes su savo varžovais, o tai vaikų progresui yra svarbu. Vaikai auga visapusiškai tik tuomet, kai žaidžia su sau lygiu ar net stipresniu varžovu.

Turnyras mums buvo nelengvas, pareikalavo daug visokiausių emocijų ir fizinių jėgų. Labai džiaugiamės, kad pavyko pasiekti turnyro finalą, kurio,.deja, laimėti nepavyko.

Vis tik, reikia suprasti, kad tokiuose turnyruose daug svarbiau yra tai, kad kiekvienas vaikas gavo progą suklysti bei vėliau pasimokyti iš šios klaidos. Aš, kaip treneris, didžiuojuosi savo auklėtiniais, jų parodytomis pastangomis bei gebėjimais, kuriais išsiskyrė ne vienas.

Žinoma, sunkiausia buvo su vaikų dėmesingumo išlaikymu. Tačiau tokio amžiaus vaikams tai yra įprastas ir atleistinas dalykas. Labai džiugu matyti vaikus, besidžiaugiančius įvarčiais, pačiu futbolo žaidimu. Didžiausios jų pergalės tik ateityje, dabar reikia džiaugtis mažais jų laimėjimais ir didžiuliu noru žaisti”, – apie turnyrą pasakojo treneris Šarūnas Beivydas.