„Ateitis“ – „Snaigės“ turnyro finale

Įspūdingą pergalę pasiekusi „Ateities“ komanda pateko į VRFS organizuojamą Snaigės turnyro B grupės finalą. Kelialapį dėl titulo „Ateities“ ekipai garantavo pergalė 4:1 prieš „Granito“ ekipą. Finale laukia akistata su „Lentvariu“.

„Sakyčiau, pagaliau sužaidėme tikrai neblogas rungtynes. Pirmą kėlinį turėjome tiek teritorinę, tiek ir geresnę kamuolio kontrolę negu oponentų komanda. Manau taip atsitiko, nes greitai įmušėme du įvarčius, psichologiškai geriau jautėmės, todėl nebuvo kažkokio nepamatuoto skubėjimo. Kėlinio pabaigoje pavyko dar kartą nuginkluoti „Granito“ vartų sargą. Manau, tada jau nebuvo abejonių dėl rungtynių pabaigos.

Antrasis kėlinys buvo šiek tiek lygesnis. Darėme daug keitimų (nes norėjosi išbandyti atvykusius legionierius), prisidėjo atsipalaidavimas, kėlinio viduryje įmušę dar vieną įvartį, netrukus patys prasileidome. Varžovai naudojosi mūsų žioplomis klaidomis ir daug pavojingiau atakavo nei pirmoje mačo pusėje, tačiau daugiau niekam nepavyko pasižymėti. Rungtynės taip ir baigėsi ramiai 4:1. Du skirtingi kėliniai, bet užtikrinta pergalė.

Pradėjome Snaigės turnyrą sunkiai, įsivažiavome ir užbaigėme sakyčiau gana solidžiai“, – po dvikovos pasakojo mokyklos treneris, turnyre žaidęs Remigijus Semėnas.