„Ateitis“ – trečiajame LFF taurės etape

LFF taurės turnyre dalyvaujanti Vilniaus „Ateities“ komanda 2:1 nugalėjo pirmoje lygoje rungtyniaujantį FK „Vilnių“ bei žengė į trečiąjį taurės etapą. Po įvartį nugalėtojams pelnė Matas Gudaitis ir Kaede Hirose.

Visų rungtynių metu „Vilniaus“ ekipa turėjo teritorinę ir žaidybinę persvarą, tačiau sėkmingai pasinaudoję kontratakomis „Ateities“ futbolininkai įrodė savo persvarą.

Besibaigiant pirmajam kėliniui, „Vilniaus“ gynėjas atidavė kamuolį M.Gudaičiui, kuriam teliko apvesti vartininką ir pasiūsti kamuolį į tuščius vartus. Netrukus krito ir antrasis įvartis – vadovėlinę ataką surengusią „Ateities“ komandą, pradžiugino legionieriaus iš Japonijos „uždarytas“ tolimasis virpstas.

Po pertraukos „Vilniaus“ iniciatyva dar labiau išryškėjo, jie pelnė vieną įvartį, tačiau „Ateitis“ atsilaikė ir keliauja tolyn.