„Ateitis“ užtikrintai nugalėjo „Viltį“

Antros lygos Pietų zonoje dėl 9 – 14 vietų kovojanti „Ateities“ komanda 5:2 nugalėjo „Vilties“ ekipą bei turnyro lentelėje pakilo į dešimtąją vietą. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Marius Zabarauskas, du – Egidijus Mickus.

Šiose rungtynėse treneris Edvardas Malkevičius į aikštę išleido jauniausią sudėtį per visą šį sezoną. Akivaizdu, kad toks sprendimas visiškai pasiteisino.

Abi komandos labai aktyviai pradėjo rungtynes, abi pradžioje pasidalino po šiurkščią klaidą, abi pasidalino po įvartį. Pirmasis „Ateities“ komandoje pasižymėjo E.Mickus.

Sužaidus dvidešimt minučių patys „Vilties“ futbolininkai padovanojo įvartį M.Zabarauskui. Gynėjas nesėkmingai atmetė kamuolį vartininkui, tačiau pirmasis prie jo suskubo „Ateities“ puolėjas. Pirštų galais jis darsyk išvedė komandą į priekį.

Iki pertraukos buvo įmuštas dar vienas įvartis, kai jau pridėto laiko metu baudos smūgiu tas pats M.Zabarauskas varžovų vartininkui nepaliko šansų.

Iškart po pertraukos komandos žaidė dar kovingiau. Vos prasidėjus kėliniui, Simas Civilka buvo nubaustas geltona kortele, o dar po trijų minučių – Paulius Pajarskas iš „Vilties“ – tiesiogine raudona kortele. Pastarasis be skrupulų „nupjovė“ M.Zabarauską ir nuo tos akimirkos savo komandą paliko žaisti dešimtyje.

„Ateitis“ pasinaudojo kiekybine persvara pelnydama dar du įvarčius. Tuomet šiek tiek atsipalaidavo ir besibaigiant dvikovai praleido antrąjį įvartį.

„Mūsų stiprybė buvo kompaktiškumas. Gerai gynėmės ir sėkmingai išeidavome į kontratakas. Tiesa, kartais išeidami į atakas perdegdavome. Buvo broko, netikslių perdavimų, bet džiugu, kad laimėjome. Padarėme Martynui gimtadienio dovaną. Darkart su penkioliktuoju, Martynai“, – sakė hetriko autorius M.Zabarauskas.