Dar viena triuškinama pergalė – trys iš trijų

Fantastiškai naująjį antros lygos sezoną pradėjusi Vilniaus “Ateities” komanda pratęsė pergalių seriją iki trijų. Šįsyk “Ateitis” 3:0 nugalėjo BFA ekipą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Matas Gudaitis, vieną – Armandas Fedorovičius.

Nuo pat dvivokos pradžios abi ekipos pasirinko aukštą žaidimo tempą, o pirmasis įvartis krito 7 rungtynių minutę. Šarūnas Beivydas nusprendė smūgiuoti iš už baudos aikštelės ribų, tačiau smūgiui nepavykus, buvo atliktas rezultatyvus perdavimas M.Gudaičiui.

Kol BFA gynėjai stebėjo kur skrieja kamuolys, M.Gudaitis ramiai niekieno netrukdomas atidarė rungtynių rezultatą.

Neilgai trukus krito ir antrasis įvartis. Vėl bandymas smūgiuoti iš toli, tada varžovų gynėjas normaliai nepataiko į kamuolį, jis atitenka puikioje pozicijoje buvusiam Armandui Fedorovičiui ir – 2:0.

Per likusią pirmojo kėlinio dalį BFA turėjo pora neblogų galimybių pelnyti savo įvartį, tačiau abiem atvejais atakos pabaigą lydėjo netikslūs smūgiai.

Po pertraukos savųjų šansų neišnaudojo “Ateitis”. Rezultatas dar iki trečiojo pelnyto įvarčio galėjo būti keturi ar net penki nulis. Galutinį tašką padėjo M.Gudaitis. Po idealaus Jurijaus Serbino perdavimo jis iš maždaug dešimties metrų nepaliko šansų priešininkų vartininkui. Po šio įvarčio saugas buvo pakeistas.

“Noriu padėkoti susirinkusiems žiūrovams. Labai smagu matyti ateinančius ir palaikančius mokyklos auklėtinius, jų tėvus. Manau, kad kontroliavome rungtynes, įmušėme greitą įvartį, kuris dar daugiau pridėjo pasitikėjimo savimi.

Sukūrėme labai daug progų, gaila, kad daug jų nerealizavome, tačiau svarbiausia, kad iškovojome pergalę. Pasidžiaugėme, o dabar laikas ruoštis kitoms rungtynėms”, – po rungtynių kalbėjo M.Gudaitis.