Debiutinėse rungtynėse – pralaimėjimas „Žalgiriui C“

Antros lygos Pietų zonos debiutinėse 2020 metų sezono rungtynėse Vilniaus „Ateities“ komanda 2:3 pralaimėjo „Žalgirio C“ jaunimui. Pralaimėjimą lėmė itin prastai sužaistas pirmasis kėlinys, kuris buvo pralaimėtas 1:3. „Ateities“ ekipai įvarčius pelnė Liutauras Rimkus ir Marius Zabarauskas.

„Ateities“ bėdos prasidėjo vos prasidėjus rungtynėms. Pirmoji jaunųjų žalgiriečių ataka baigėsi įvarčiu. Netrukus L.Rimkus po greito išpuolio rezultatą išlygino, bet aikštės vidurį ir toliau valdė „Žalgirio C“ atstovai. Tas aktyvumas jiems suteikė galimybę išsiveržti į priekį, o netrukus, po fantastiško smūgio iš maždaug trisdešimties metrų į vartų devyniukę, padidinti persvarą iki 3:1.

Po pertraukos „Ateities“ treneris Edvardas Malkevičius atjaunino sudėtį ir žaidimas pasikeitė. Į gera. Vis ilgiau su kamuoliu žaidė „Ateities“ atstovai, kurie iki dvikovos pabaigos spėjo sušvelninti atsilikimą, tačiau panaikinti jo nesugebėjo.

Pirmasis naujojo sezono blynas prisvilo.