Elitinėje lygoje – pralaimėjimas ir pergalė

Dėl čempiono titulo Elitinėje U-17 lygoje žaidžiantys „Ateities“ jaunieji auklėtiniai principinį mačą 0:3 pralaimėjo Vilniaus FM ekipai, tačiau po kelių dienų 3:2 sunkioje kovoje įveikė bendraamžius iš Klaipėdos.

Pirmoje dvikovoje „Ateitis“ varžėsi be savo rezultatyviausio žaidėjo Mato Gudaičio ir tai akivaizdžiai jautėsi aikštėje. Vilniaus FM iškovojo pelnytą pergalę bei tęsia kovą dėl medalių.

Rungtynėse su klaipėdiečiais M.Gudaitis aikštėje pasirodė antrajame kėlinyje, pelnė du įvarčius bei suteikė savo komandai dviejų įvarčių pranašumą.

Tiesa, tas pranašumas galėjo būti įgytas dar iki pertraukos. Džiugas Tijūnėlis išvedė „Ateitį“ į priekį, o Jurijui Serbinui buvo suteikta galimybė realizuoti 11 metrų baudinį. Deja, jam nepavyko.

„Žaidėme neblogai. Galėjome tą persvarą įgyti ir didesnę, tačiau svarbiausia buvo laimėti. Tai ir padarėme“, – po rungtynių kalbėjo treneris Dainius Gudaitis.

Kiekvienos rungtynės vis labiau artina čempionato pabaigą. Kovoje dėl čempiono titulo, „Ateitis“ vis dar yra savo padėties šeimininkė.