II lyga: lyderiams nusileista tik minimaliai

FM „Ateitis“ komanda Lietuvos II lygos Pietų zonos pirmenybėse užtikrintai pirmaujantiems  Vilniaus „Gariūnų“ futbolininkams nusileido tik minimaliu rezultatu 0:1 (0:1).

Pasiaukojamai rungtyniavę mūsų futbolo mokyklos auklėtiniai patyrusius varžovus nustebino iružsispyrimu, ir patikima žaidimo organizacija. Gynyboje žaista iš esmės be klaidų. „Gariūnai“ įvartį, kuris tapo lemiamas, įmušė  pirmojo kėlinio 11-ąją minutę, kai nesėkmingai kamuolį prie savo komandos baudos aikštelės bandė amušti puolėjas Lukas Valvonis.

Beje, Lietuvos jaunučių rinktinės kandidatas L.Valvonis šįsyk rungtyniavo baikščiai ir pralaimėjo daugumą dvikovų.

Iki pat rungtynių pabaigos išliko intriga. Na, o paskutinėmis minutėmis kampinis prie „Gariūnų“ vartų pirmenybių lyderiams gerokai pakuteno nervus.

Kitas rungtynes FM „Ateitis“ rugsėjo 3 d. 18 val. Fanų stadione žais su Prienų „Rūdupiu“.