II lygos rungtynėse – pralaimėjimas „Vilčiai“

II lygos Pietų zonos rungtynėse Vilniaus „Ateitis“ 0:1 pralaimėjo „Vilties“ komandai. Vienintelis įvartis buvo įmuštas jau per pridėtą laiką nuo 11 metrų žymos. Šis teisėjo sprendimas išprovokavo aistras – raudona kortele buvo nubaustas komandos kapitonas Remigijus Semėnas, o po rungtynių – ir komandos vyriausiasis treneris Edvardas Malkevičius.

Rungtynes „Ateitis“ pradėjo veržliau, tačiau „Viltis“ greitai perėmė iniciatyvą, užvaldė aikštės vidurį ir buvo geresnė komanda aikštėje. „Ateities“ išpuoliai dažniausiai būdavo suregzti po kontratakų. Keli epidodai buvo pakankamai pavojingi.

Antrojo kėlinio pirmoji pusė nuo pirmojo kėlinio pernelyg nesiskyrė, tačiau įpusėjus kėliniui „Viltis“ pradėjo kurti itin pavojingas progas, kurių kulminacija – netikslūs smūgiai.

Tikrasis rungtynių šou prasidėjo 86 minutę, kai Marius Zabarauskas po užfiksuotos nuošalės paėmė kamuolį į rankas ir padavė jį varžovams. Kadangi tai nebuvo pirmas kartas, kai panašiai pasielgė „Ateities“ puolėjas, dvikovos teisėjas demonstratyviai pribėgo gal 30 metrų ir parodė jam geltoną kortelę.

Tuomet sekė nuo atsarginių suolo sekė Mato Gudaičio klausimas: „Už ką?“. Pabrėšime, be keiksmažodžių, be įžeidinėjimų, tačiau teisėjas ir vėl demonstratyviai parodė geltoną kortelę.

Dar po trijų minučių buvo skirtas baudinys, kurį „Viltis“ užtikrintai realizavo.

„Gal „Viltis“ ir nusipelnė pergalės, tačiau tai turi nuspręsti ne teisėjas. Jis paskutinę rungtynių minutę skiria baudinį būdamas kažkur toli nuo paties epizodo. Aš nežinau, gal jis labai gerai mato, tačiau šiame epizode pamatė neteisingai. Aš pats buvau visiškai šalia situacijos ir dabar, aprimus aistroms, galiu užtikrintai pasakyti, kad pražanga buvo ne baudos aikštelėje.

Jo sprendimas išprovokavo dvi raudonas korteles, vieną geltoną ir įvartį į mūsų vartus. Beje, nežinau, gal dabar tai norma, tačiau ar teisėjui, rodant kortelę, normalu yra keiktis?

Noriu pažymėti, kad varžovams jokių priekaištų nėra, nes, mano nuomone, visas rungtynes vyko garbinga ir graži kova“, – trečiadienio rungtynių pabaigą prisiminė kapitonas Remigijus Semėnas.