iš Aukštaitijos sostinės grįžo su tašku

Rugsėjo 27 d, Vilniaus FM „Ateitis“ U-15 komanda žaidė U-15 regioninės II lygos rungtynes Panevėžyje prieš vietos komandą ir sužaidė lygiosiomis 1:1.

Pergalės iškovoti nepavyko, nors tiek žaidimu, tiek susikurtomis progomis „Ateities“ futbolininkai pranoko šeimininkų komandą, tačiau vis pritrūkdavo tikslumo užbaigiant atakas.  Komanda jau pirmame kėlinyje išsiveržė į priekį, kai po Jorio Abarčio perdavimo į dvikovą su vartininku iššoko Martynas Januškevičius ir smūgiu į tolimą kampą išvedė komandą į priekį 1:0.

Šis žaidėjas šiose rungtynėse  turėjo dar mažiausiai dvi tris labai geras progas įmušti, tačiau smūgiuodavo tiesiai į vartininką arba šalia vartų.Viename epizode varžovai kamuolį išmušė nuo pat savo vartų linijos. Pirmajame kėlinyje po „Ateities“ gynėjų nesusikalbėjimo, kamuolys nukrito Panevėžio puolėjui po kojomis, kuriam beliko tik nuginkluoti „Ateities“ vartininką. Nors ir antrajame kėlinyje „Ateitis“ akivaizdžiai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir atakavo vis gausesnėmis pajėgomis, tačiau imušti nepavyko ir liko grįžti į sostinę tik su tašku.

Treneris Šarūnas Beivydas po rungtynių nors ir džiaugėsi futbolininkų įdėtomis pastangomis atakuoti ir kurti progas, tačiau liko nusivylęs.

„Apmaudu, kai po tiek susikurtų progų nepavyksta jų  paversti įvarčiais, bet tai bus puiki pamoka vaikinams, kad tiek treniruotėse, tiek rungtynėse reikia  susikaupti maksimaliai ir atiduoti visas jėgas nesitaupant ir nežiūrint į kitų komandos draugų daromas klaidas“, – kalbėjo Š.Beivydas.