Įtikinama pergalė Klaipėdoje

2012.09.25

FM „Ateitis“ 1997 metų komanda per Lietuvos jaunių aukščiausiosios lygos 5-ojo turo varžybas iškovojo įtikinama pergalę Klaipėdoje.

Trenerio Romaldo Juknevičiaus vadovaujami futbolininkai uostamiestyje 3:0 (1:0) sutriuškino Klaipėdos futbolo akademijos atstovus.

Pirmąjį įvartį tolimu smūgiu pelnė Arnoldas Kunigėlis. Antrajame kėlinyje Lukas Valvonis po gražios kombinacijos padino rezultatą. L.Valvonis padėjo ir rungtynių tašką, kai iš baudos smūgio efektingai  „iššovė“ iš 30 metrų atstumo.

Po antros iš eilės pergalės FM „Ateitis“ 1997 metų komanda surinko 8 taškus: 2 pergalės, 2 lygiosios, 1 pralaimėjimas. Įvarčių santykis – 7:4.

Šalies jaunių pirmosios lygos pirmenybių 1995-1996 metų komandų mačą FM „Ateitis“ futbolininkai varžovų aikštėje su Vilniaus FM baigė lygiosiomis 1:1 (0:1). Rezultatą antrajame kėlinyje išlygino Benediktas Grybauskas.

Varžybos per lietų vyko baisioje  „Žalgirio“ stadiono atsarginėje aikštėje, kuri nuo seno pašaipiai vadinama „Marakana“.