Kontrolinėse rungtynėse „Ateities“ pergalė prieš BFA

Penktadienį Fabijoniškių stadione įvykusiose kontrolinėse rungtynėse „Ateitis“ 3:1 nugalėjo BFA ekipą, kurios pagrindą sudarė antroje lygoje žaisiantys futbolininkai. Po įvartį nugalėtojams pelnė Marius Zabarauskas, Liutauras Rimkus ir Jurijus Serbinas.

Kadangi abiem ekipoms tai buvo pirmasis priešsezoninis jėgų išbandymas, žaidybinio broko netrūko nei iš vienų, nei iš kitų. Vis tik, atakoje „Ateitis“ žaidė pavojingiau ir tai atsispindėjo įvarčių grafoje. Sužaidus maždaug aštuonias minutes, po sugrąžinto kamuolio į žaidimą iš užribio pasižymėjo M.Zabarauskas, netrukus gražiu smūgiu skirtumą padvigubo L.Rimkus. Vėliau iki pertraukos sukurtos progos liko neišnaudotos.

„Po praėjusio sezono mūsų kolektyvas stipriai pasikeitė. Turime naują trenerį, devynis naujus žaidėjus, tad natūralu, kad pirmose kontrolinėse rungtynėse netrūko techninio broko. Gerai, kad viską kompensavome didžiuliu noru. Neabejoju, kad bėgant laikui visa situacija gėrės ir tapsime stipriu bei vieningu kolektyvu“, – po dvikovos kalbėjo „Ateities“ kapitono raištį rišėjęs Šarūnas Beivydas.

Po pertraukos J.Serbinas dviem smūgiais pelnė trečiąjį įvartį, tuomet abiejų komandų treneriai atliko daug keitimų, nes rungtynių baigtis buvo aiški. Nepaisant to, kad per likusį laiką „Ateitis“ sukūrė daugiau progų, tačiau paguodos įvartį pelnė BFA.