M.Gudaitis prisidėjo prie lietuvių pergalės prieš Slovėniją

Lietuvos jaunių U-17 (gimę 2000 m. ir jaunesni žaidėjai) vaikinų rinktinė pirmose UEFA Jaunųjų talentų (Development) turnyro Bosnijoe ir Hercegovinoje rungtynėse žaidė su bendraamžiais iš Slovėnijos ir pranoko juos minimaliu rezultatu 1:0.

Vienintelį rungtynių įvartį susitikimo pradžioje pelnė Lietuvos rinktinės puolėjas Titas Aukštuolis. Tai jau penktasis šio jaunojo futbolininko įvartis šiemet atstovaujant rinktinei.

Tarp geriausių šalies septyniolikmečių patenka ir du „Ateities“ auklėtiniai – Matas Gudaitis ir Tomas Čepulis. Pirmasis prieš slovėnus žaidė pirmąjį kėlinį, antrasis – rungtynes praleido ant atsarginių suolo.

Pirmajame rungtynių kėlinyje lietuviai turėjo iniciatyvą, kontroliavo žaidimą aikštės viduryje bei buvo stipresnė komanda. Po pertraukos atsitraukusius atgal į gynybą lietuvius priešininkai pradėjo spausti, tačiau įvarčio įmušti nesugebėjo.

Kitose turnyro rungtynėse šeimininkų ekipa po baudinių serijos 8:7 įveikė Juodkalnijos futbolininkus. Pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas baigėsi be įvarčiu.

Antradienį Vytauto Vaškūno treniruojama Lietuvos U-17 rinktinė susitiks su Bosnijos ir Hercegovinos futbolininkais, o trečiadienį turnyro kovas užbaigs dvikova prieš juodkalniečius.