Pagaliau! „Ateitis“ triumfavo II lygoje

Lietuvos futbolo antros lygos Pietų zonos rungtynėse Vilniaus „Ateitis“ rezultatu 2:0 nugalėjo Utenos „Utenį“ bei iškovojo pirmąją pergalę 2020 metų pirmenybėse. Po įvartį nugalėtojams pelnė Marius Zabarauskas ir Egidijus Mickus.

Apylygiai prasidėjusiose rungtynėse kamuolys antrosios zonos dažniausiai nepalikdavo. Ilgą laiką nei viena, nei kita komanda progų nesukūrė. Kėliniui įsibėgėjus, „Utenio“ futbolininkai vis daugiau laiko praleisdavo su kamuoliu, o „Ateitis“ savųjų šansų pradėjo ieškoti kontratakose. Pora jų buvo pakankamai pavojingos.

Iki kėlinio pabaigos likus žaisti keturias minutes nuo varžovų pabėgęs M.Zabarauskas pirštų galais pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Šis epizodas pakeitė rungtynes.

Dar didesnis pasikeitimas įvyko antrojo kėlinio pradžioje, kai po puikaus Jurijaus Serbino perdavimo galva įvartį įmušė E.Mickus. Tuomet „Ateitis“ atsitraukė giliau, varžovams atidavė iniciatyvą, tačiau pastarieji rimtesnio pavojaus prie vilniečių vartų nesukūrė.

„Šios rungtynės tikrai nebuvo pačios geriausios. Buvo gana sunku ir klampu. Sakyčiau, kad dvikovos baigtį lėmė žaidėjų meistriškumas“, – komentavo komandos vadovas Šarūnas Beivydas.