Penki įvarčiai į kauniečių vartus

2013.05.14

Per Lietuvos jaunių aukščiausiosios lygos pirmenybių 15-ojo turo varžybas pergalę iškovojo tik viena FM „Ateitis“ komanda – 1999 metų ekipa.

Dainiaus Gudaičio treniruojami futbolininkai Fanų stadione 5:2 nugalėjo Kauno „Tauro“ antrąją komanda. Matas Radžiukynas įmušė 4 įvartis, Arkadijus Raizas pasižymėjo kartą.

FM „Ateitis“ 1999 metų komanda po 15 žaistų rungtynių turi 29 taškus: 9 pergalės, 2 lygiosios, 4 pralaimėjimai. Įvarčių santykis – 51:30.

FM „Ateitis“ 1997 metų komanda Kaune „Tauro“ antrąjai komandai nusileido rezultatu 0:1. Įvartis praleistas pirmojo kėlinio pabaigoje po kampinio. Ir nors beveik visą antrąjį kėlinį mūsiškiai turėjo vieno žaidėjo pranašumą, bet išlyginti rezultato nesugebėjo.

FM „Ateitis“ 1997 metų ekipa po 15 turų turi 16 taškų: 4 pergalės, 4 lygiosios, 7 pralaimėjimai, įvarčių santykis – 20:20.

Nė vieno taško pirmenybėse dar nepelniusi FM „Ateitis“ 1998 metų komanda Fanų stadione jungtinei Utenos DSC-Širvintų SM ekipai pralaimėjo 1:4. Mūsiškių gretose pasižymėjo Nojus Kondratovičius.

Gegužės 19 d., sekmadienį FM „Ateitis“ 1997 metų komanda Fanų stadione 12 val.30 min. žais su Klaipėdos futbolo akademijos atstovais. Tądien kiek anksčiau – 10 valandą – FM „Ateitis“ 1996 metų komanda per pirmosios lygos varžybas susitiks su „Žalgiriu-Griunvaldu“. Šios rungtynės vyks buvusios „Žalgirio“ bazės treniruočių aikštėje (Žolyno gatvėje).

1999 ir 1998 metų komandos šį savaitgalį šalies pirmenybių rungtynių neturės.

„Ateities“ 1999 metų futbolininkai gegužės 17-19 dienomis dalyvaus 1998 metų komandų SKF „Meet the world 2013“ atrankos turnyre, kuris vyks Lietuvos futbolo federacijos stadione.