Penkiolikmečių sėkmingas antrasis ratas

Puikiai antrąjį ratą kovojusi „Ateities“ penkiolikmečių karta laimėjo visas trejas rungtynes: 2:0 buvo nugalėti bendraamžiai iš Druskininkų, 3:0 – Visaginas, 2:0 – Ukmergė.

Druskininkuose vykusiose rungtynėse abukart pasižymėjo Erikas Švaika. „Ateitis“ kontroliavo rungtynes, sukūrė nemažai progų ir pelnytai nugalėjo. Abu įvarčiai buvo pelnyti antrajame rungtynių kėlinyje.

Visagino ekipa buvo nugalėta dar lengviau. „Ateitis“ kūrė progą po progos, tačiau kamuolys dažnai vartų nesurasdavo. Išskyrus tris išimtis – dukart pasižymėjo Martynas Januškevičius, kartą – Erikas Švaika.

„Šiose rungtynėse labai gerai sužaidėme pirmąjį kėlinį. Po to gal per gerai apie save pagalvojome ir antrasis kėlinys gavosi kiek silpnesnis. Aišku, prie to prisidėjo ir mano sprendimas iškeisti pagrindinius žaidėjus. Tiesiog norėjau duoti pasireikšti mažiau žaidžiantiems atsarginiams žaidėjams“, – sakė treneris Šarūnas Beivydas.

Itin sėkmingai „Ateitis“ sužaidė ir su viena stipriausių diviziono Ukmergės komanda. Iškovota pergalė 2:0, nepaisant to, kad skirtumas galėjo būti žymiai didesnis.

„Manau, kad sužaidėme geriausias sezono rungtynes. Varžovams leidome smūgiuoti vos porą kartų per visas rungtynes, tačiau ir tais atvejais, kai pavojus mūsų vartams nekildavo.

Kontroliavome kamuolį, kūrėme atakas per kraštus, tik kartais pritrūko tikslumo, koncentracijos ir šiek tiek jėgų užbaigiant daugumą atakų.

Labai džiaugiuosi, kad atsirevanšavome varžovams už pralaimėjimą pirmajame rate, už vaikinų nusiteikimą bei discipliną visų rungtynių metu“, – dėstė Š.Beivydas.

Nugalėtojams po įvartį pelnė Adamas Truchanovičius ir Andrius Abartis. Kitas rungtynes „Ateitis“ žais gegužės 7 dieną 14.00 valandą Vilniaus „Fanų“ stadione. Varžovai – bendraamžiai iš Kazlų Rūdos.