Per dvejas rungtynes – keturi taškai

Dvejos antros lygos Pietų zonos rungtynės, kuriose žaidė septintą vietą užimanti „Ateities“ komanda, išsiskyrė itin dideliu rezultatyvumu ir keturiais „Ateities“ iškovotais taškais. Iš pradžių užfiksuotos lygiosios 2:2 su „Jonavos B“ komanda, o po to – 5:2 nugalėtas lyderis Kazlų Rūdos „Šilas“.

„Pasakysiu taip, kad rungtynėse su jonaviškiais mes nusipelnėme daugiau. Aišku, pagal žaidimo eigą, galime džiaugtis išlyginę rezultatą, bet pagal patį žaidimą ir jame sukurtas progas.. buvome geresni“, – konstatavo Romas Juknevičius.

Širvintose vykusiose rungtynėse Matas Gudaitis į „Jonavos B“ vartus įmušė greitą įvartį. Tačiau, kol komanda dar gyveno puikaus epizodo nuotaikomis, įvartį įmušė ir jonaviškiai. Šio sezono liga – nesėkmingas išsidėstymas gynyboje, klaida ir praleistas įvartis.

Dar iki pertraukos „Ateitis“ triskart galėjo pasižymėti, tačiau visos progos buvo paleistos vėjais. Po pertraukos – „Jonava B“ išsiveržė į priekį, tačiau M.Gudaitis po puikaus reido kraštu „uždarė“ perdavimą bei komandai garantavo tašką.

„Tai buvo tokios rungtynės, kuriose neapleido jausmas, kad išlyginsime rezultatą arba iškovosime pergalę. Pagaliau vėl pajutome žaidimą, o tai džiugina labiausiai. Su ta pačia nuotaika pasitikome ir rungtynes su „Šilu“, – dėstė R.Juknevičius.

O rungtynės su Kazlų Rūdos komanda prasidėjo pastarosios fantastišku šūviu iš trisdešimties metrų. Svarbiausia, kad praleistas įvartis nei kiek „Ateities“ neišmušė iš vėžių. Anaiptol. Būtent „Ateitis“ kontroliavo žaidimą, kūrė progas. Dar iki pertraukos Robertas Šuškevič ir M.Gudaitis įvarčiais išvedė į priekį sostinės komandą.

Antrajame kėlinyje į aikštę buvo mestas Džiugas Tijūnėlis ir žaidimas tapo dar gyvesnis. Būtent Dž.Tijūnėlis prisidėjo prie trečiojo įvarčio, kurį įmušė M.Gudaitis. „Ateitis“ ir toliau laikėsi žaidimo plano, greitai pereidavo į atakas, o „Šilui“ tai buvo nepakeliama.

Per paskutines dvylika minučių krito dar trys įvarčiai. Iš pradžių Vladislavas Suščyc dar labiau padidino „Ateities“ persvarą, vėliau „Šilas“ įmušė savo antrąjį įvartį, o tašką padėjo Armandas Fedorovičius.