Per plauką nuo Elitinės lygos – pergalės 3:1 buvo maža

Šalies U-19 pirmos lygos atsakomosiose rungtynėse “Ateitis” 3:1 nugalėjo bendraamžius iš Palangos, tačiau į Elitinę lygą dėl skaudesnio pralaimėjimo išvykoje nepateko. Prieš savaitę palangiškiai namuose laimėjo 3:0, o šį sekmadienį trimis įvarčiais pasižymėjo Matas Gudaitis.

Nuo pat susitikimo pradžios iniciatyvą į savo rankas perėmę Šarūno Beivydo auklėtiniai kūrė progas, tačiau įvarčių nemušė. Vėliau, pasižymėjus M.Gudaičiui, į “Ateities” vartus buvo skirtas ir realizuotas 11 metrų baudinys, kuris, iš esmės, ir nusprendė šios serijos likimą.

“Pirmajame kėlinyje dar pralaimėjome aikštės vidurį, bet per pertrauką atlikome kelias korekcijas ir antrajame kėlinyje visiškai valdėme žaidimą. Sakyčiau, kad kai kuriose situacijose pritrūko šalto proto ir sėkmės baigiant atakas.

Bet kuriuo atveju, esu patenkintas vaikynų parodytomis pastangomis ir į šias rungtynes įdėta širdimi. Taip pat komandos vardu noriu padėkoti nepaisant itin žvarbaus oro mus palaikiusiems sirgaliams”, – po rungtynių sakė Š.Beivydas.