Po katastrofiškos pradžios komanda nepalūžo

2013.05.09

FM „Ateitis“ komanda Lietuvos futbolo federacijos II lygos Pietų zonos pirmenybių antrojo turo rungtynes 1:4 pralaimėjo „Druskininkų“ futbolininkams, bet po katastrofiškos dvikovos pradžios sugebėjo atsitiesti.

Svečiai iš Druskininkų gana greitai apčiuopė silpnąją mūsų komandos vietą – neužtikrintą vidurio gynėjų žaidimą. Varžovai į šią zoną įkirsdavo iš aikštės gilumos.

14-ą minutę druskininkietis Meirūnas Stankevičius išvedė savo komandą į priekį, kai buvo išvestas vienas „Ateities“ vartininką Tomą Molniką. Dar po minutės Marius Balčius įmušė bemaž identišką įvartį, o 23-ą minutę jis, nesutarus mūsų vidurio gynėjams,  pasižymėjo dar kartą – 0:3.

Sutriuškinimas?  Žaidimo eiga anaiptol nebylojo apie besąlygišką komandos iš Druskininkų dominavimą. Pirmajame kėlinyje mūsiškiai susikūrė keturias (!) realias progas įvarčiams, bet varžovų vartininkas buvo nepramušamas.

Antroje žaidimo pusėje „Ateities“ žaidėjai perėmė iniciatyvą aikštės viduryje ir stengėsi žaisti kombinacinį futbolą. Kuo toliau, tuo labiau ėmė ryškėti ir geresnis mūsų komandos futbolininkų fizinis pasirengimas. Druskininkiečiai nespėdami paskui mūsiškius vis dažniau pažeisdavo taisykles. 76-ą minutę už antrą įspėjimą iš aikštės buvo pašalintas Gintaras Ražanskas.

Įtampa prie svečių vartų nuolat augo, bet jų vartai buvo tarsi užrišti. O 65-ą minutę ketvirtasis svečių įvartis buvo lyg perkūnas iš giedro dangaus. Po kontratakos rezultatą padidino Eduardas Laibinis.

Vis dėlto mūsiškiai ir toliau atkakliai ieškojo kelių prie svečių vartų.

FM „Ateitis“ istorinį pirmąjį įvartį II lygos pirmenybėse 79-ą minutę įmušė LukasValvonis.

Tik aikštėje pasirodęs 15-metis puolėjas iššoko vienas prieš vartininką, šaltakraujiškai nukreipdamas kamuolį į vartus – 1:4.

„Pirmajame kėlinyje mūsų jauni žaidėjai gavo gerą pamoką. Kvepėjo sutriuškinimu. Tačiau galima pasidžiaugti, kad komanda nepalūžo ir kovojo iki galo. Susikūrėme tikrai daug progų, bet įmušėme tik kartą“, – pažymėjo „Ateities“ treneris Romaldas Juknevičius.

Lietuvos II lygos Pietų zonos pirmenybių 3-ojo turo rungtynes FM „Ateitis“ žais su Vilniaus „Bekentu“.Rungtynės gegužės 14 d. 20 valandą vyks Lietuvos futbolo federacijos stadione.

FM „Ateitis“  – FK „Druskininkai“ 1:4 (0:3)

Įvarčiai: 0:1 Meirūnas Stankevičius (14 min.), 0:2 Marius Balčius (15 min.), 0:3 Marius Balčius (23 min.), 0:4  65 min. Eduardas Laibinis (65 min.), 1:4 Lukas Valvonis (79 min.).

FM „Ateitis“: Tomas Molnikas, Dominykas Pajėda (86 min. Artiomas Jarcevas), Mindaugas Kuras (30 min. Vitalijus Korablikovas), Augustas Ruzgas, Paulius Širvys, Martynas Vinckovskis (75 min. Rimvydas Strazdas), Vismantas Skersys, Laurynas Štempelis  (75 min. Artūras Krasnoložskis), Gvidas Šereika, Karolis Šidlauskis, Motiejus Jokšas (71 min. Lukas Valvonis).

Gegužės 8 d. „Fanų“ stadionas. Teisėjas Artiomas Gutovskis (Vilnius).