Po pralaimėjimo “Jonavai B”: Antrasis kėlinys buvo prakeiksmas

Paskutinėse antrosios lygos rungtynėse iki pertraukos “Ateities” futbolininkai išvykoje 1:2 pralaimėjo “Jonavos B” komandai ir nepasinaudojo galimybe priartėti prie antroje vietoje esančios Kybartų “Sveikatos”. Vienintelį “Ateities” įvartį jonaviečiai įsimušė į savo vartus.

Užtikrintai rungtynes pradėjusi “Ateitis” kėlinio viduryje išsiveržė į priekį. Atrodė, kad laukia dar viena užtikrinta pergalė, tačiau.. staiga viskas pasikeitė. Viena klaida – varžovų išlyginamasis įvartis, antra klaida – varžovų antras įvartis ir bandymas atsilošti.

“Turbūt, kad jokia mano treniruojama komanda per vieną kėlinį nebuvo sukūrusi tiek progų. Mes tiesiog nepasinaudojom įvairiausiom progom – daugiau nelabai yra apie ką kalbėti”, – sakė treneris Romas Juknevičius.

“Ateities” bandymus išlyginti rezultatą sustabdydavo tai fantastiškai žaidęs vartininkas, tai iš tuščių vartų kamuolį išmušdavę gynėjai, tai patys “Ateities” futbolininkai nepataikydavo kaip reikia. Kitaip tariant, per kėlinį buvo sukurta tiek pavojingų epizodų, kiek užtektų kelioms rungtynėms.

“Gal užpykdėm futbolo dievus? Nežinau. Gal pritrūko meistriškumo. Kiekvienas priekinės linijos žaidėjas turėjo bent po dvi tris progas, tačiau daugiau nei karto kamuolys neatsidūrė vartų tinkle. Antras kėlinys buvo tikrų tikriausias prakeiksmas”, – kalbėjo R.Juknevičius.

Pirmoji sezono pusė užbaigta esant trečioje turnyro vietoje. Į stadionus “Ateities” futbolininkai sugrįš jau rugpjūtį.