Pralaimėjimas „Šilui“ – antrą kartą per savaitę

Antros lygos pietų zonoje žaidžianti Vilniaus „Ateitis“ savaitgalį 1:4 pralaimėjo Kazlų Rūdos „Šilui“, kuriam tai buvo paskutinės šio sezono rungtynės. „Ateičiai“ įvartį pelnė Marius Zabarauskas, o vilniečiai „Šilui“ pralaimėjo antrą kartą per keturias dienas.

„Ieškojome vaistų prieš Ričardą Beniušį, bet jų neradome“, – konstatavo komandos treneris Romualdas Juknevičius.

R.Beniušis po gynėjų klaidos įmušė jau 3 susitikimo minutę. Tai buvo jo 34 įvartis šiame sezone. Vėliau per pusvalandį krito dar du įvarčiai, o vieną iš jų įmušė tas pats R.Beniušis.

„Pažiūrėjus į rezultatą, atrodo, kad mes žaidėme labai blogai, bet tai netiesa. Tiesiog mes savo šansų išnaudoti nesugebėjome, o jie labai užtikrintai naudojosi mūsų klaidomis. Iš esmės, rungtynės vyko panašiu tempu, o „Šilas“ įrodė, kad šiandien už mus yra stipresnis“, – sakė R.Juknevičius.

Paguodos įvartis buvo įmuštas 89 minutę, kai aikštės šeimininkai jau turėjo keturių įvarčių pranašumą.