R.Juknevičius po pergalės prieš “Terą” : “Išpildėme epizodus, bet ne žaidimą”

Antros lygos Pietų zonos šeštojo turo rungtynėse “Ateities” komanda 5:2 nugalėjo “Terą” bei pakilo į antrą turnyro lentelės vietą. Vis tik, nepaisant užtikrintos pergalės, rungtynės paliko daugiau klausimų nei pateikė atsakymų.

“Po to, kai draugiškose rungtynėse nugalėjome “Terą” lengvai, tarsi žinodamas akcentavau žaidėjams, kad negalvotų, jog varžovus apžaisime viena koja ir bus labai lengva. Vis tik, nesusikaupimo netrūko. Klaidos, kvailai praleistas įvartis.. Man tai nepatiko”, – apie rungtynes sakė R.Juknevičius.

“Tera” į priekį išsiveržė nesužaidus nei dešimties minučių, o “Ateitis”, iš esmės, neturėjo ką pasiūlyti. Vis tiek, sėkmė jau per pridėtinį pirmojo kėlinio laiką dovanojo išlyginamąjį įvartį. Po kampinio Matas Gudaitis galva pasiuntė kamuolį į priešininkų vartus ir pelnė jau devintąjį įvartį šiame sezone.

“Sakyčiau, kad tai sėkmingas momentas. Vis tik, tarp 0:1 ir 1:1 prieš antrąjį kėlinį skirtumas yra nemažas. Jei ne tas įvartis, varžovai būtų gavę dopingo, dabar jo gavome mes”, – sakė treneris.

Po pertraukos vaizdas aikštėje kurį laiką pernelyg nesikeitė, o lengviau atsikvėpti komanda galėjo po epizodo, kai varžovai padarė paskutinės vilties pražangą, užsidirbo raudoną kortelę ir vienuolikos metrų baudinį.

“Didelę įtaką mūsų žaidimui turėjo tai, kad vidurio saugai Robertas Šuškevičius ir Aleksejus Mazurenka tris savaites dėl traumų buvo nežaidę. Trūko šviežumo ir tai atsiliepė rungtynėms.

Apskritai, žaidimo kokybe nesu patenkintas, nes išpildėme epizodus, bet ne žaidimą”, – dėstė R.Juknevičius.

Kitas rungtynes “Ateitis” po savaitės Kėdainiuose žais su “Nevėžio B” atstovais. Pastarieji lentelėje kol kas aštunti.