Siaubingas turas – per dvejas rungtynes praleisti aštuoni įvarčiai

Elitinėje lygoje dalyvaujantys „Ateities“ (U-16) futbolininkai prarado lyderio poziciją, kai 0:4 pralaimėjo į pirmą vietą pakilusiems Vilniaus FM bendraamžiams. Pirmajame rate FM buvo stipresni 3:0.

„Tąsyk žaidėme gerai ir 0:3 neatspindi tų įvykių aikštėje. Šįsyk neturėjom jokių šansų. Labai prastai sužaidė gynybos linija, taip pat labai prastai bėgome. Viskas logiška“, – apie rungtynes kalbėjo treneris Dainius Gudaitis.

Jo auklėtiniai nukrito į trečią poziciją, antrąją užleisdami Nacionalinės futbolo akademijos auklėtiniams.

Skausmingą pralaimėjimą patyrė ir žemesnėje lygoje dalyvaujantys (U-18) grupės futbolininkai. Jie 1:4 pralaimėjo Tauragės ekipai, kuri aplenkė vilniečius turnyro lentelėje.

Pirmą kėlinį „Ateitis“ laimėjo 1:0, tačiau antrajame sugriuvo bei praleido keturis įvarčius.

„Reikia pažymėti, kad visiškai neturėjome resursų. Traumuoti vidurio žaidėjai Ilcevičius ir Šereika, o be jų – neturime žaidėjų, kurie galėtų juos pakeisti. Jie yra tie žaidėjai, kurie laiko žaidimo gijas.

Varžovų komandoje žaidė septyni žaidėjai, kurie žaidžia pirmoje šalies lygoje. Prieš tokią komandą mes ypač antrajame kėlinyje neturėjome jokių galimybių.

Pirmajame dar žaidėme disciplinuotai, o po pertraukos kelios klaidos visiškai pakeitė žaidimo scenarijų. Reikia pripažinti, kad Tauragė buvo stipresnė“, – konstatavo treneris Romualdas Juknevičius.