„Snaigėje“ iškovotas pirmas taškas

„Snaigės“ aštuonių komandų turnyre dalyvaujanti futbolo mokyklos „Ateitis“ komanda lygiosiomis 2:2 baigė susitikimą su MRU ekipa bei iškovojo pirmą tašką turnyre. Studentams tai buvo pirmos nelaimėtos rungtynės.

„Sakyčiau, kad žaidėme kiek įdomiau už studentus. Iš vienos pusės šiek tiek gaila, kad pabaigoje apmaudžiai neišsaugojome pergalės, iš kitos pusės – rezultatas šiame turnyre tikrai nėra svarbiausias“, – po rungtynių sakė treneris Dainius Gudaitis.

Pirmoje rungtynių dalyje „Ateities“ ekipai atstovavo 1996-1997 metų gimimo vaikinai, kurie ne tik kad nenusileido praėjusio sezono I lygos vicečempionams, tačiau net pirmavo prieš juos. Vienintelį įvartį iki pertraukos pelnė Irmantas Vilkevičius.

Antrajame kėlinyje „Ateities“ sudėtis atjaunėjo trimis metais, tačiau žaidimo kokybė pernelyg nesuprastėjo. Po Mato Gudaičio įvarčio rezultatas tapo 2:1, kurio, deja, išsaugoti nepavyko.

Puikias rungtynes sužaidė vartininkas Tomas Čepulis, darkart rinktinės treneriams primindamas apie save.

Kitas rungtynes „Ateitis“ žais šį šeštadienį 12.40 val. su „Trakų“ ekipa.