Su Vilniaus FM – pergalė ir lygiosios

Lietuvos jaunių aukščiausiosios lygos pirmenybių 5-ajame ture FM “Ateitis“ 1999 metų komanda per principines varžybas įveikė Vilniaus FM, o 2000 metų ekipų dvikova baigėsi lygiosiomis.

„Ateities“ 1999 metų futbolininkai Vilniaus FM įveikė 2:1, nors po pirmojo kėlinio 1:0 pirmavo varžovai.

Antrajame kėlinyje mūsiškiams abu įvarčius pelnė Jurijus Serbinas.

FM „Ateitis“ 1999 m. komanda, laimėjusi visas penkerias rungtynes ir surinkusi 15 taškų, pirmauja čempionate. Į varžovų vartus įmušti 22 įvarčiai, į savus praleisti – 4.

FM „Ateitis“ 2000 m. komanda su Vilniaus FM sužaidė 1:1 ir tuo pačiu pirmenybėse prarado pirmuosius du taškus.

Pirmajame kėlinyje mūsų futbolo mokyklos ekipą į priekį išvedė Džiugas Tijūnėlis, kuris turėjo dar kelias puikia progas padidinti rezultatą. Deja, rungtynių pabaigoje varžovai rezultatą išlygino.

FM „Ateitis“ komanda po 5 rungtynių surinkusi 13 taškų (4 pergalės, 1 lygiosios, įvarčių santykis – 21:5) išsaugojo pirmenybių lyderių poziciją.

Rugsėjo 28 d. (šeštadienį) FM „Ateitis“ 1999 m. ir 2000 m. komandos rungtyniaus Kaune atitinkamai su FM „Tauras“ ir FM „Tauras“-FK „Spyris“ ekipomis.

FM „Ateitis“ 1996-97 m. komanda su Kauno „Tauru“ rugsėjo 28 d. 12 val. žais sostinės Fanų stadione. Po 4 žaistų rungtynių mūsiškiai turi 9 taškus (3 pergalės, 1 pralaimėjimas, įvarčių santykis – 8:5), o 12 taškų iškovojęs „Tauras“ pirmauja čempionate.

FM „Ateitis“ 1998 m. komanda I lygos pirmenybių rungtynes su „Lokomotyvu“ baigė lygiosiomis 3:3. Mūsiškiai pademonstravo Charakterį (varžovai du kartus pirmavo) iškovojo pirmąjį tašką. Be to, mūsiškiams įskaityta techninė pergalė 3:0 prieš Trakų komandą, nes per varžybas Trakuose nebuvo privalomų medicinos atstovų.

Šeštadienį FM „Ateitis“ 1998 m. komanda rungtyniaus Visagine.