Trijų pergalių serija bei pirma vieta turnyro lentelėje!

Puikiai sezoną antroje šalies lygoje pradėjusi Vilniaus “Ateities” komanda po trečiosios iš eilės pergalės pakilo į pirmąją turnyro lentelės vietą. Be lyderių Mato Gudaičio ir Mindaugo Malinausko žaidusi “Ateitis” trečiose sezono rungtynėse 5:2 įveikė Alytaus “Vidzgirį”.

Pakankamai sunkiai pradėję rungtynes Romualdo Juknevičiaus auklėtiniai padėtį pataisė sužaidus kiek daugiau nei dešimt minučių. Tuomet savo sprinterio savybes pademonstravęs Džiugas Tijūnėlis aplenkė varžovus, įskaitant vartininką, bei pasiuntė kamuolį į alytiškių vartus.

Akivaizdu, kad “Vidzgirio” ekipai tai buvo smūgis. Vos po trijų minučių Jurijus Serbinas rezultatą padvigubino, o dar po trijų minučių – Armandas Fedorovičius įmušė ir trečiąjį įvartį.

Po tokio šou aikštės šeimininkai pristabdė, tačiau varžovai neturėjo į tai ką atsakyti. Besibaigiant kėliniui, tolimu smūgiu Soichiro Tajima skirtumą išaugino iki keturių.

Po pertraukos žaidimas sulėtėjo – “Ateitis” nebenorėjo”, “Vidzgiris” negalėjo. R.Juknevičius keitė vieną po kito savo žaidėjus. Tiesa, dar prieš tai tolimą virpstą “uždarė” J.Serbinas, pelnydamas savo antrą įvartį.

Dvikovos pabaiga jau priklausė svečiams. Kartą po kampinio, kartą po kontratakos jie įmušė du įvarčius ir kiek sušvelnino atsilikimą.

Kitas rungtynes “Ateitis” žais kitą trečiadienį 19:30 val. su “Vilties” komanda.