U-15 užtikrinta pergalė prieš Visaginą

U-15 LFF II lygos rungtynėse Vilniaus “Ateitis” 5:0 sutriuškino Visagino SC komandą bei įsirašė tris taškus į turnyro lentelę.

“Nebuvo taip lengva, kaip rodo rezultatas. Visi įvarčiai pelnyti dvikovose su vartininku įšbėgus vienas prieš vieną kontratakose. Žaidime daug klaidų. daug broko, aš kaip treneris, žaidimu dar nesu patenkintas, bet čia buvo mano pimosios oficialios rungtynės su šia komanda.

Ekipai labai trūksta minties, kovingumumo ir energijos rungtynėse, jau nekalbant apie technikos įgūdžius. Nors jau šiose rungtynėse buvo matyti tam tikri epizodai, kurie mane nudžiugino, lyginant su anksčiau rodytu šios komandos žaidimu rungtynėse ir treniruotėse.

Labai sunku įvertinti adekvačiai komandos pasirodymą, nes visgi varžovas dar nebuvo pats stipriausias, nemaža dalis varžovų komandos žaidėjų buvo ir metais jaunesni. Bet žiurint į ateitį, šie varžovai ateityje, subrendę fiziškai, turi perspektyvų rodyti žymiai solidesnį ir geresnį futbolą”, – po rungtynių sakė treneris Šarūnas Beivydas.

Tris įvarčius šiose rungtynėse pelnė legendinio Lietuvos disko metiko, olimpinio čempiono Virgilijaus Aleknos sūnus Mykolas. Po vieną įvartį pelnė Martynas Januškevičius ir Arūnas Žukauskas.

Po pirmojo kėlinio “Ateitis” jau pirmavo 4:0. Pirmas kėlinys buvo sužaistas neblogai, o antras išties prastai, nes vaikinai atsipalaidavo, nuvertino varžovus ir sustojo žaisti, net iniciatyvą rungtynėse dažnai perėmė svečiai.

Šios komandos tikslas ne pergalės, asmeninis ir komandinis tobulėjimas, skirtas pasiruošti kitų metų sezonui, kuriame, didelė tikimybė, didžioji dalis šios komandos žais Elitinėje lygoje.