Vyriausieji kovos finalo turnyre Tauragėje

2013.03.14

FM „Ateitis“ 1995-1996 metų komanda tapo Lietuvos žiemos-pavasario pirmenybių Vilniaus zonos nugalėtoja ir kovo 24-ą dieną Tauragėje kovos keturių ekipų finalo turnyre.

Per lemiamas Vilniaus zonos rungtynes trenerio Romaldo Juknevičiaus vadovaujami mūsų mokyklos futbolininkai 2:1 (1:0) įveikė Utenos KKSC komandą.

Pirmajame kėlinyje uteniškių vartininką „nuginklavo“ Martynas Vinckovskis. Po pertraukos rezultatą padidino Lukas Valvonis, kamuolį galingu smūgiu į vartus pasiuntęs iš maždaug 35 metrų atstumo.

Ketvirtadienį Lietuvos futbolo federacijoje buvo ištraukti 1995-1996 metų komandų Lietuvos žiemos pavasario pirmenybių finalo turnyro burtai.

FM „Ateitis“ futbolininkai finalo turnyro pusfinalyje kovo 24-ąją Tauragėje susitiks su vietos FK „Tauru“. Kitame pusfinalyje žais Kauno FM „Tauras-2“ ir Šiaulių FA „Šiauliai“.

Nugalėtojai kovos dėl Lietuvos pirmenybių nugalėtojų titulo, o pralaimėjusios komandos varžysis dėl trečiosios vietos.

FM „Ateitis“ 1997 metų komanda Lietuvos žiemos-pavasario pirmenybių Vilniaus zonoje taip pat pretenduoja į pirmąją vietą.

Lemiamos mūsiškių rungtynės su sostinės „Granitu“ buvo atidėtos. Šis mačas kovo 19 d. vyks Fanų stadione (V.Sirokomlės mokyklos teritorija).