Antrasis ratas antroje lygoje pažymėtas įtikinama pergale

Pirmose Antros lygos Pietų zonos antrojo rato rungtynėse Vilniaus „Ateities“ komanda 3:0 Kėdainiuose užtikrintai nugalėjo „Nevėžį B“. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Egidijus Mickus, vieną – Vytenis Ruzgas.

Itin jauną sudėtį į Kėdainius nusivežęs vyriausiasis treneris Edvardas Malkevičius kartu su komanda reikalus išsprendė per pirmas šešias minutes. Tuo metu „Ateitis“ pirmavo jau 2:0. Pirmasis pasižymėjo V.Ruzgas, antrasis – E.Mickus.

Kėlinio viduryje per trumpą laiką „Nevėžio B“ atstovas Lukas Berednikovas užsidirbo dvi geltonas korteles bei savo komandą paliko žaisti dešimty.

Per pertrauką „Ateities“ komandoje buvo atlikti net keturi keitimai, tačiau smagiausia, kad net ir su kitais žaidėjais vilniečiai kontroliavo situaciją aikštėje. Dvikovai besibaigiant, po dar vienos atakos savo antrąjį įvartį pelnė E.Mickus ir „Ateitis“ iškovojo didžiausią pergalę per visą šį sezoną.

Artimiausias rungtynes „Ateitis“ prieš „Vidzgirį“ žais jau trečiadienį 20:30 valandą „Pilaitės“ manieže.