Buvę auklėtiniai

Dominykas Barauskas (g. 1997 m. balandžio 18 d.). Dar vienas mūsų mokyklos auklėtinis iki šios dienos žaidžiantis profesionaliose Lietuvos futbolo komandose. Nuo 2015 m. iki dabar Dominykas žaidė už FK „Žalgiris“, FK „Sūduva“ komandose, o šiuo metu žaidža FK „Riteriai“ komandos gretose. Džiugu, kad Dominykas yra kviečiamas ir į Lietuvos futbolo rinktines: jo debiutas buvo U21 jaunimo rinktinės, o 2020 m. buvo įtrauktas ir į nacionalinės rinktinės sąrašą, bet dėl pandemijos ir teigiamo covid testo rezultato negalėjo išvykti į rinktinę. Žaidėjo debiutas nacionalinėje rinktinėje įvyko jau 2021 m. rugsėjo 2 dieną, kur Lietuvos rinktinė žaidė 2022 m. Pasaulio futbolo čempionato atrankos C grupės rungtynėse prieš Š. Airiją.

Matas Gudaitis (g. 2000 m. birželio 28 d.). Vienas talentingiausių savo kartos žaidėjų A lygoje debiutavo sulaukęs 16 metų ir 30 dienų. Tokiu būdu jis tapo dvidešimt antru jauniausiu futbolininku A lygos istorijoje. Virš jaunojo talento lentelėje rikiuojasi tokios žvaigždės kaip Edgaras Jankauskas, Tomas Danilevičius, Žydrūnas Karčemarskas ar Linas Pilibaitis. Nemalonus incidentas pirmos lygos rungtynėse M.Gudaičiui vos nekainavo gyvybės. Šiuo metu M. Gudaitis yra vertinamas kaip vienas perspektyviausias jaunasis futbolo treneris Lietuvoje.

Justinas Marazas (g. 2000 m. vasario 23 d.). Dar vienas auksinės Elitinės lygos narys dar nesulaukęs pilnametystės papildė „Trakų“ ekipą. Iš pradžių jam buvo suteikta galimybė atstovauti B komandai, o būdamas septyniolikos jis pravėrė ir A komandos duris. Be to, pirmose rungtynėse, kai jas su „Atlantu“ žaidė starto sudėty, J.Marazas atidarė ir įvarčių sąskaitą. 2017-2018 m. Lietuvos Jaunimo U19 rinktinės narys, 2018 m. Lietuvos Jaunimo U21 rinktinės narys, 2019 m. Nacionalinės rinktinės kvietimas.  Šiuo metu Justinas atstovauja FK „Riteriai“ komandą.

Arminas Vaskela (g. 1990 m. rugpjūčio 12 d.). Vos sulaukęs pilnametystės, „Ateities“ auklėtinis tapo ne geriausius laikus tuomet išgyvenusio „Žalgirio“ nariu. Mindaugas Čepas pasitikėjo jaunuoju futbolininku, o pastarasis trenerio nepavedė. Vėliau per karjerą A.Vaskela vilkėjo ne vieno A lygos klubo marškinėlius: „Šiaulių“, „Sūduvos“, „Utenio“.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

(Nuotrauka: fksuduva.lt)

Edgaras Mastianica (g. 1988 m. spalio 26 d.). Vienas garsiausių mokyklos auklėtinių, kuris būdamas vos 17 pateko į tuometinės „Vėtros“ dublerių komandą. Vėliau ne vienus metus atstovavo Vilniaus „Žalgiriui“, Klaipėdos „Atlantui“, „Klaipėdos granitui“. Be to, E.Mastianica išbandė ir legionieriaus karjerą. Vienus metus žaidė Estijos Silamajes „Kalev“ ekipoje, dar vienus – Baltarusijoje, Mogiliovo „Dnepr“ komandoje.

mastianica

(Nuotrauka: utenosutenis.lt)

Daniel Gunevič (g. 1992 m. vasario 20 d.). Dar vienas „Ateities“ auklėtinis, kurio CV yra įrašytas ir žaidimas, kremtant legionieriaus duoną. Aštuoniolikmetį jaunuolį pastebėjo Suvalkų „Wigry“. Vėliau sekė žaidimas A lygos klubuose „Klaipėdos granitas“ ir „Utenis“.

gunevic

(Nuotrauka: utenosutenis.lt)