Antroje „Ateitis CUP“ konferencijoje – Madrido „Real“, Dortmundo „Borussia“ ir Belgijos rinktinių atstovų pranešimai

Prieš dešimtmetį startavęs „Ateitis CUP“ turnyras praėjusį rudenį žengė naują žingsnį – surengė pirmąją futbolo konferenciją. Jos sėkmė turnyro organizatorius privertė pamąstyti ir apie antrąją tos konferencijos dalį – šįkart su lektoriais iš Madrido „Real“ ir Dortmundo „Borussia“ klubų bei Belgijos įvairaus amžiaus rinktinių. Kaip ir rudenį, kovo 3-4 dienomis vyksiančioje konferencijoje pagrindinis dėmesys bus skirimas įžvalgoms, auginant ateities futbolo žvaigždes.

 

„Praėjusį kartą turėjome galimybę išgirsti „Feyenoord“, Maskvos „Lokomotiv“ „Skjold“, „Norsjaeland“ klubų patirtis, šįsyk konferenciją pasitinkame su dar didesnėmis ambicijomis. Didžiausias skirtumas nuo rudens sesijos tas, kad šįkart lektoriai ves ne tik teorinius, bet ir praktinius užsiėmimus“, – sakė „Ateitis CUP“ pagrindinis organizatorius Dainius Gudaitis.

 

Vieną rimčiausių paskaitų rudenį konferencijoje skaitęs Madrido „Real“ universiteto dėstytojas Guillermo Hamdanas Zaragoza į konferenciją atvyks ir šįsyk. Šiuo metu G.H.Zaragoza dėsto ir moko „Football Player Development“ kursą, taip pat aktyviai dirba „Real Madrid Foundation“ vyriausiuoju treneriu, yra atsakingas už trenerių paruošimą, žaidėjų meistriškumą, be to yra UEFA Pro trenerio licencijos savininkas, instruktorius AFC Pro licencijoms. Guillermo pirmosios dienos metu skaitys pranešimą bei ves parodomąją treniruotę „Ateities“ futbolo mokyklos 2009 m. gimimo jauniesiems futbolininkams.

 

Pirmąkart į „Ateitis CUP“ konferenciją atvyksta konstruktorius Florianas Ingwersenas. Pastarasis jau trečius metus dirba vienoje geriausių Vokietijos akademijų. Šiuo metu F.Ingwersenas atsakingas už Dortmundo „Borussia“ U-12 ir U-13 komandas. Jo pranešimo tema konferencijoje: „Ne viskas apie kamuolį: žaidėjo ugdymas aikštėje ir už jos ribų“. Florianas pirmosios dienos metu skaitys pranešimą bei ves parodomąją treniruotę su „Ateities“ 2010 m. gimimo futbolininkams.

 

Taip pat pirmąkart į konferenciją atvyks Belgijos jaunimo U-15, U-16 ir U-17 rinktinių techninis direktorius Bobas Browaeysas, kuris pristatys paskaitą apie talentingų jaunųjų futbolininkų įsitvirtinimą bei ugdymą.

 

B.Browaeys suvaidino didžiulį vaidmenį treniruočių procese Belgijos jaunimo komandose: treniravo Belgijos nacionalines jaunimo komandas, dirbo kartu su Michelu Sablonu (buvusiu techniniu direktoriumi, daugiausiai prisidėjusiu prie Belgijos futbolo pakilimo), kad įgyvendintų naują projektą visose komandose ir organizacijose. Jie visiškai pakeitė jaunesnių žaidėjų filosofiją ir treniravimo metodus, siekdami sukurti tokią futbolininkų kartą, kuri galėtų konkuruoti su pačiais geriausiais.

 

Registracija į konferenciją vykdoma ateitiscup.lt platformoje.