Antroje lygoje – po pirmojo rato vienuolikta vieta

Antros lygos Pietų zonos varžybose dalyvaujanti Vilniaus „Ateities“ komanda po pirmojo rato užėmė vienuoliktą vietą. Per pirmąjį ratą komandai pavyko surinkti vos dešimt taškų.

Paskutinėse rato rungtynėse „Ateitis“ 0:5 pralaimėjo BFA B ekipai. Verta pažymėti, kad šįkart BFA B ekipa buvo geresnė visais komponentais.

„Pralaimėjimas tokiu dideliu įvarčių santykiu nepateisinamas, tačiau yra objektyvių priežasčių, kodėl taip nutiko. Dieną po šių rungtynių mūsų komandos laukė dvejos Elitinės lygos rungtynės, todėl šįsyk vertėmės be jaunimo. Pripažinkime, kad mūsų komandai tai milžiniškas nuostolis.

Antras dalykas – šios rungtynės vyko vos po dviejų parų nuo prieš tai buvusios dvikovos. Tuomet pilnai išsikrovėme ir paprasčiausiai nespėjome atsistatyti. Trečias dalykas – bent jau trenerių korpusas turėjome treniruotes iki 18:30, o rungtynės startavo 19:00 valandą. Galime tik pasidžiaugti, kad bent jau spėjome į rungtynių pradžią. Galvoju, jei dvikova būtų prasidėjusi nors pusvalandžiu vėliau, būtumėm pademonstravę geresnį žaidimą“, – komentavo komandos vadovas Šarūnas Beivydas.

Pagal šių metų nuostatus, po pirmojo rato į aštuntuką nepatekusios komandos varžysis tarpusavyje. Tai reiškia, kad „Ateities“ ekipai šiame sezone liko penkerios rungtynės su 9 – 14 vietas užėmusiais varžovais.