Antros lygos šedevras – rungtynės pasibaigusios 5:5

Lietuvos futbolo antros lygos pietų zonos čempionate dalyvaujančių sostinės „Ateities“ ir BFA-B ekipų rungtynės baigėsi itin rezultatyviomis lygiosiomis 5:5. Maža to, šiose rungtynėse buvo skirtas ir 11 metrų baudinys, ir parodyta raudona kortelė.

BFA-B rungtynes pradėjo dviem greitais (Danielio Misiūno ir Esmilio Kaušinio)įvarčiais, tačiau lygiai taip greitai „Ateitis“ rezultatą išlygino. Tiek Milanas Rutkovskis, tiek Egidijus Mickus pasižymėjo po standartinių situacijų.

Tas pats E.Mickus po pelnyto įvarčio netrukus galėjo pasižymėti darsyk, tačiau netyčia koja pataikė varžovui į galvą ir vietoj įvarčio užsidirbo raudoną kortelę.

Nors ir likę po mažumoje, „Ateities“ atstovai antrojo kėlinio pradžioje vėl po standartinės situacijos ir Giedriaus Onuškevičiaus įvarčio išsiveržė į priekį. Tuomet BFA-B per šešias minutes pelnė tris įvarčius ir jų persvara antrąsyk rungtynėse išaugo iki dviejų.

Lemiama šioje dvikovoje buvo 81 minutė, kai iš pradžių po gynėjų klaidos, o po keliasdešimties sekundžių vartininko nesėkmingo bandymo išmušti kamuolį, G.Onuškevičius dviem įvarčiais išlygino rezultatą.

Likus vienoms rungtynėms iki sezono pabaigos, „Ateitis“ ir BFA-B yra surinkę po 18 taškų ir dalinasi 10 – 11 vietas.