Apmaudžios lygiosios. Neįmuštas baudinys ir neišsaugota milžiniška persvara

Antros lygos Pietų zonos rungtynėse Vilniaus „Ateitis“  namie rungtynes su Alytaus „Vidzgiriu“ baigė lygiosiomis 4:4. Šeimininkų neišgelbėjo net tai, kad po pirmųjų kėlinio jie pirmavo net 4:0. Du įvarčius „Ateičiai“ pelnė Marius Zabarauskas, po vieną – Martynas Šetkus ir Giedrius Onuškevičius.

Rungtynės prasidėjo apylygiai, tačiau laikui bėgant „Ateities“ persvara pradėjo augti. Vos po vienuolikos žaidimo minučių „Vidzgirio“ žaidėjas Ugnius Adomavičius baudos aikštelėje sužaidė ranka, o Marius Zabarauskas užtikrintai realizavo vienuolikos metrų baudinį.

Nuo tos akimirkos „Ateitis“ sukūrė tiek progų, kad nors vežimu vežk. Tas pats M.Zabarauskas įpusėjus kėliniui perėmė kamuolį iš užsižaidusio varžovų vartininko ir darsyk pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Iki pertraukos savo įvarčius įmušė ir M.Šetkus, ir G.Onuškevičius, o įmušti galėjo dar didesnis būrys. Neįmušė, tačiau keturių įvarčių persvara ir taip milžiniška. Deja, to neužteko.

Treneris Edvardas Malkevičius per pertrauką pakeitė tris žaidėjus ir tuomet labai aiškiai pasimatė, kaip komandai trūksta jaunųjų lyderių.

Nepaisant pasikeitusios sudėties, „Ateitis“ ilgą laiką išlaikė persvarą, tačiau likus penkiolikai minučių iki susitikimo pabaigos.. prasidėjo. 75 minutė – 4:1, 76 minutė – 4:2, 82 minutė – 4:3.

Tašką „Ateitis“ galėjo padėti paskutinę pagrindinio laiko minutę, tačiau nesugebėjo realizuoti dar vieno paskirto baudinio. Netrukus alytiškiai džiaugėsi išlyginę rezultatą.