„Ateities“ dar viena pergalė ir dar vienas žingsnis aukštyn

Antrą pergalę iš eilės antros lygos Pietų zonos rungtynėse iškovojo Vilniaus „Ateities“ futbolininkai. „Ateitis“ 1:0 nugalėjo Alytaus „Dainavos B“ atstovus. Vienintelis įvartis buvo įmuštas 85 minutę, kai po puikaus Egidijaus Mickaus perdavimo pasižymėjo Vytenis Ruzgas.

Nuo pat rungtynių pradžios „Dainava B“ valdė aikštės vidurį, tačiau drausmingas „Ateities“ futbolininkų žaidimas alytiškiams progų sukurti neleido. Anaiptol. Patys „Ateities“ futbolininkai sėkmingai išeidavo į atakas, kurios kelis kartus baigėsi perspektyviomis pusprogėmis.

Verta pažymėti, kad šįsyk vilniečiai žaidė be diskvalifikuoto Mariaus Zabarausko, todėl kai kuriose situacijose priekyje pritrūko greičio.

75 minutę „Dainavos B“ žaidėjui Lukui Genevičiui buvo parodyta antra geltona kortelė ir jis buvo pašalintas iš aikštės. Tiesa, kiekybinis pranašumas kokybės „Ateities“ komandai nepridėjo.

Lemiama rungtynėse tapo 85 minutė, kai „Ateities“ debiutantas vos prieš pusvalandį aikštėje pasirodęs V.Ruzgas puikiai išnaudojo situaciją, kurią sukūrė E.Mickus.

„Sužaidėme tikrai geras, kovingas rungtynes. Nuotaika, be abejo, puiki, tikimės, kad tokia liks ir po penktadienio dvikovos su BFA. Į pirmąjį aštuonetą nepateksime, tačiau tai nereiškia, kad nuleisime nosis ir nesistengsime kovoti dėl devintos vietos. Neabejojame, kad taškų antrajame rate iškovosime daugiau“, – sakė komandos vadovas Šarūnas Beivydas.