„Ateities“ devynmečių pergalės – metais vyresnių turnyre

„Ateities“ devynmečių pergalės – metais vyresnių turnyre

„Ateitis CUP“ turnyre savaitgalį prieš vyresnius varžovus žaidę 2010 metų gimimo „Ateities“ auklėtiniai tarp 48 komandų liko 23 – ti. Už šios komandos nugarų liko būrys puikių komandų, įskaitant ir 2009 metų Lietuvos čempionato lyderius.

 

 

„Žaidėme su metais vyresniais berniukais mums neįprastai didelėje aikštėje, bet puikiai su viskuo susitvarkėme. Savo grupėje užėmėme antrą vietą, todėl stojome į kovą su kitose grupėse antrąsias vietas iškovojusiomis komandomis.

Ir čia nepasimetėme. Patyrėme tik vieną pralaimėjimą praleidę įvartį iš baudos smūgio paskutinę rungtynių sekundę. Dar vienose rungtynėse pralaimėjome tik po baudinių serijos ir vėl praleidome identišką tik šį kartą išlyginamąjį įvartį iš baudos smūgio.

Turnyre iškovojome 2 pergales, 3 kartus sužaidėme lygiosiomis ir patyrėme vos du pralaimėjimus. Vaikai sužaidė labai kovingai, parodė valią, netrūko labai gražių momentų. Su kolega Robertu didžiuojamės jais. Dėkojame tėveliams už palaikymą viso turnyro metu.

Mūsų komanda vis dar auga, todėl kviečiame prie jos prisijungti ir augti kartu. Po savaitės žaisime savo amžiaus grupėje, kur tikimės dar geresnių rezultatų ir dar daugiau teigiamų emocijų“, – pasakojo treneris Tomas Staniūnas.