„Ateities“ futbolininkai apie LFF burtuose lėmusią „Palangą“: „Nepasiduosime!“

„Ateities“ futbolininkai apie burtuose lėmusią „Palangą“: „Nepasiduosime!“

„Ateities“ futbolo mokyklos istorija iki šiol sako, kad pagrindinė komanda su A lygos klubu yra žaidusi vieną kartą – prieš gerą penkmetį, kai LFF taurės burtai komandą suvedė su Klaipėdos „Atlantu“.

Tąsyk „Ateities“ pagrindą sudarė penkiolikmečiai jaunuoliai, kurie tuometiniams A lygos prizininkams priešinosi iki 40 minutės. Tuomet švieslentėje dar degė du nuliai, tačiau aukštesnę pavarą įjungę uostamiesčio futbolininkai per antrąjį kėlinį susikrovė septynių įvarčių persvarą.

Šį trečiadienį LFF būstinėje buvo ištraukti 2019 – ųjų metų taurės trečiojo etapo burtai. Jie „Ateities“ komandą lėmė A lygoje septintą poziciją užimančią „Palangą“.

„Šie burtai garantuos šventę mokyklai ir jos bendruomenei. Galvojame žaidimus, atrakcijas, kad tiek tėvai, tiek vaikai turėtų stadione ką veikti“, – sužinojęs burtų rezultatus komentavo „Ateities“ vadovas Dainius Gudaitis.

Priminsime, kad į trečiąjį etapą komanda pateko prieš pora savaičių nugalėjusi pirmoje lygoje rungtyniaujantį FK „Vilnių“. Burtai lėmė, kad pirmąjį etapą „Ateitis“ praleido.

Ar artimiausios rungtynės LFF taurės turnyre bus paskutinės šiame sezone? Logika sako – turbūt, kad taip. Tačiau žaidėjai, kol kas į tokias prognozes nereaguoja.

„Varžovas – įveikiamas. Prieš keletą metų su kita antros lygos komandą esu įveikęs „Palangą“. Taip, tuomet ji žaidė pirmoje lygoje, tačiau tai tik parodo, kad tai yra įmanoma“, – sakė didžiulę patirtį turintis ir šiemet prie komandos prisijungęs vartininkas Mindaugas Malinauskas.

„Emocijos tikrai geros. Smagu gauti aukščiausio diviziono komandą. Tikiuosi, kad tai į stadioną padės pritraukti daug žmonių. Juk laimėti prie pilnų tribūnų yra žymiai smagiau“, – šypsojosi kapitonas Robertas Šuškevič.

„Geri burtai. Visada norisi išbandyti jėgas prieš A lygos klubą, todėl „Palangai“ esame pasiruošę. Visi esame realistai ir suprantame, kad lengva nebus, todėl reikės įdėti nemažai pastangų. Vis tik, galiu garantuoti, kad komanda nepasiduos ir sieks tik teigiamo rezultato“, – sakė Tomas Katilius.

„Pamatęs varžovą tikrai neapsidžiaugiau (šypsosi). Tačiau netrukus pakeičiau nuomonę – prieš stiprų varžovą visada įdomu pasitikrinti savo jėgas. Jei jau pralaimėti – tai geriau prieš A lygos komandą. Kita vertus, mes dar nepralaimėjome“, – sakė Matas Gudaitis.