„Ateities“ itališka vasara

„Ateities“ itališka vasara

Šias metais mūsų mokykla birželio mėn. organizavo dvi pamainas dienos stovyklų, kuriose vaikai ne tik turėjo progą gerinti savo futbolo įgūdžius atostogų metu, bet ir puikiai praleisti pirmąsias vasaros atostogų dienas draugų bei trenerių draugijoje. Stovyklos metu vaikai mokinosi anglų kalbos bei lavino savo loginį mąstymą su Lego konstravimo pamokėlėmis.

Šiais metais turėjome kviestinius svečius iš dviejų profesionalių futbolo akademijų iš Italijos, kurie dalinasi savo įspūdžiais po FM “Ateitis” vasaros stovyklos:

„Mano patirtis Vilniuje FM „Ateitis“ dienos stovykloje buvo graži, linksma ir pilna futbolo. Vaikai buvo labai atidūs ir aktyviai įsijungė į mūsų pasiūlytas futbolo treniruotes, kurios buvo suskirstytos į dvi grupes: gero ir puikaus techninio lygio. Visi mokiniai puikaus charakterio ir su didele aistra futbolui – tai leido visas 10 treniruočių vykdyti dideliu tempu ir su dideliu entuziazmu. Futbolo mokykla „Ateitis“ kasmet profesionaliai tobulėja ir tai geriausiai matosi iš vaikų futbolo lygio augimo. Visa mokyklos trenerių komanda dirba pavyzdingai ir tai atneša didelį potencialą visai organizacijai. Šios savaitės metu, praleistos Vilniuje, buvo atskleisti futbolo kultūriniai ir techniniai privalumai bei skirtumai mums visiems ir tikiu, kad ši patirtis dar ne kartą turi būti pakartota. Didžiausios sekmės visiems.”- dalinosi savo patirtimi Mauro Coltini.

„Aš praleidau Vilniuje penkias dienas ir turėjau 10 treniruočių sesiją. Lietuvos jaunųjų futbolininkų ateitis mane maloniai nustebino, mat labai stipriai jaučiamas atsidavimas ir noras puikiai atlikti visas trenerio pateiktas užduotis. Aistra ir begalinis noras parodyti savo sugebėjimus – labai svarbios charakterio savybės, reikalingos bet kokiame sporto lygyje. Aš buvau maloniai nustebintas šia treniravimo patirtimi! Ir tikiu, kad Lietuvos vaikai gali pasiekti labai daug.” – pasakojo Italijos treneris Stefano Laini.