„Ateities“ savaitė

2012 m. „Ateitis“ – BFA.

Treneris Matas: „Sužaidėme labai geras rungtynes. Didžiausias privalumas – nepriklausomai nuo to, kaip sekėsi, kovojome iki pat galo. Pirmieji du kėliniai, apskritai, buvo tokie, kokius, kaip treneris, norėčiau matyti visada. Labai sėkmingai tiek atakuodami, tiek gindamiesi žaidėme 1×1. Atlikome daug smūgių, pelnėme daug įvarčių ir svarbiausia – visi mėgavomės futbolu.

 

 

2011 m. „Ateitis“ – BFA

Treneris Donatas: Pirmasis penketukas gavo geriausią „sparingo“ partnerį per paskutiniuosius metus. BFA yra viena stipriausių Lietuvos komandų mūsų amžiaus grupėje.

Išėjome atsipalaidavę, tad pradža buvo geresnė varžovų. Po kelių praleistų įvarčių berniukai suprato, kad čia reikės viską greičiau daryti, nes viena koja varžovų neįveiksime. Vyko lygios rungtynės ir kaip krepšinyje, viską lėmė paskutinis metimas. Smagu, kad tas metimas priklausė mums.

Antrasis penketukas taip pat turėjo geras rungtynes, kuriose turėjo įrodyti, kad nenusileidžia varžovui.

Tobulėjimui tokio varžovo reikia, kaip įmanoma dažniau, nes mūsiškiai buvo priversti įjungti aukštesnę pavarą. Pamačiau vaikus žaidžiančius dar aukštesniu lygiu. Ačiū varžovams už aukšto tempo rungtynes, kokių labai trūksta. Tik tokiose rungtynėse tobulėja abi komandos.

Esu patenkintas vaikų kūrybingumu ir netradiciniais sprendimais atakoje. Tokio lygio varžovas atskleidžia komandos silpnąsias vietas. Esame įpratę atakuoti, tad reikės tobulinti komandinę gynybą ir gynybą 1×1.

 

 

2010 m. „Ateitis“ – „Granitas“

 

 

Treneris Marius: Komandos pasirodymu esu labai patenkintas. Visi berniukai aikštelėje kovojo nuo pirmos iki paskutinės minutės. „Granitas“ yra labai kovinga komanda ir prieš juos lengva nėra niekam. Todėl prieš rungtynes kėliau tikslą žaisti kovingai ir nenusileisti jiems noru aikštelėje nei viename aikštės centimetre. Taip pat visą savaitę dirbome ties kamuolio įžaidimu/ kontrole, esant varžovų spaudimui. Abi užduotis berniukai išpildė su kaupu, kas lėmė mūsų sėkmę. Tai buvo geros rungtynės tiek berniukams, tiek ir treneriui suteiksiančios dar daugiau pasitikėjimo.

 

 

Taip pat džiaugiuosi antros sudėties pasirodymu, kurie laikėsi žaidimo plano, stengėsi įžaidinėti kamuolį, kontroliavo žaidimą praktiškai visą laiką, deja nepavyko realizuoti susikurtų progų. O varžovams pavyko. Šios rungtynės parodė kur turime dar šiek tiek padirbėti, bet, be abejonės, šios rungtynės irgi buvo puiki patirtis prieš pajėgų varžovą.

 

 

Galiu pasidžiaugti, kad tai ne pirmas gero žaidimo pavyzdys. Tas pats buvo ir žaidžiant tiek su „Uteniu“, tiek su BFA.

 

 

2009 m. „Ateitis“ – „Granitas“

Treneris Matas: Rungtynėse prieš „Granitą“ akcentavome kompaktišką gynybą, judėjimą be kamuolio ir greitą tranziciją iš gynybos į puolimą. Visi šie dalykai buvo išpildyti su kaupu! Pavyko visai neblogai įžaisti kamuolį nuo vartų, sėkmingai keitėme atakų kraštus. Taip, kartais pritrūkdavo greičio atakose, bet rungtynes vertinu absoliučiai teigiamai. Ką tarėmės prieš rungtynes, sugebėjome viską išpildyti, be to, po labai ilgos pertraukos varžovus palikome be įvarčių.

Mes puikiai žinome kelią, kuriuo einame ir rungtynės su „Granitu“ buvo to kelio viena geresnių versijų.