„Ateities“ U-8 aktyvus savaitgalis Panevėžyje ir Kaune

Mato Gudaičio treniruojami „Ateities“ aštuonmečiai praėjusį savaitgalį pradėjo Panevėžyje. Ten buvo sužaistos paskutiniosios pirmojo rato Lietuvos čempionato rungtynės. Į jas komanda pirmąkart vyko kaip komanda ir be tėvelių.

 

 

„Kelionė tikrai neprailgo, bet tai turbūt lėmė vangumą pirmajame kėlinyje. Aikštė buvo šlapia, vaikai nebuvo pratę žaisti tokiomis sąlygomis, reikėjo priprasti prie greitesnio kamuolio. Kai apsipratome, pradėjome demonstruoti tokį žaidimą, kurį tobuliname per treniruotes. Vėl galiu pasidžiaugti žaidimu vienas prieš vieną, atliktais smūgiais bei žaidimo kokybe antroje rungtynių pusėje. Maža to, buvo daug situacijų, kai sėkmingai dalinomės kamuolius ir įvarčius mušėme po stiprių kombinacijų. Pirmasis ratas baigėsi, į antrąjį sugrįšime dar stipresni“, – sakė M.Gudaitis.

Šeštadienį tos pačios amžiaus grupės dvi komandos išvyko į Kauną. Tad vaikai gavo nemažai žaidybinės praktikos bei patyrė gerų emocijų.

 

 

„Kauną pasiekėme puikiomis nuotaikomis. Rezultatų turnyre visiškai neakcentavome, bet žaidėme gerai, o tokiais atvejais rezultatas neišvengiamas. Tikrai smagu matyti kaip vaikai spiriasi į priekį“, – pasakojo treneris.