„Ateities U-9“ startavo Lietuvos čempionate

2011 metų gimimo „Ateities“ komanda startavo 2020/ 2021 metų pirmenybėse. PRO lygyje „Ateitis“ šiemet delegavo dvi komandas. Nei viena kita šalies mokykla tokios privilegijos neturi.

 

„B komandos tikslas semtis patirties žaidžiant su stipriausiomis komandomis. Mokinsimės patys imtis iniciatyvos ir pratinsimės prie didesnių greičių. Jau kitąmet žaisime 8×8, tad šie metai bus įžanginė dalis pereinant į didesnį formatą, kuriame jau dalis prisijungs prie pagrindinės komandos. A komanda jau turi demonstruoti intensyvų futbolą, ties kuo ir dirbame treniruotėse.

 

B komanda startavo rungtynėmis su „Žalgiriečio“ komanda. Suprantame lygių skirtumus, bet siekiame, kad įgavę patirties šie berniukai galėtų varžytis, kaip su sau lygiais. Džiugino kardinalus mūsų žaidimo tempo pokytis su kiekvienu kėliniu. Pajautėme didelį rungtynių intensyvumą ir  prisitaikius prie jo žaidimo kreivė kilo į viršų pastebimai. Tai jau mažas pasiekimas komandai!

 

A komanda susitiko su „Audra“. Pagrindinis penketukas dar tik grįžta į treniruočių ritmą, tad vietomis sprendimų priėmimo greičiai, individualūs veiksmai ir aktyvumas aikštėje nedžiugino. Vertinant šį varžovą ir žiūrint metų perspektyvą žengėme stiprų žingsnį į priekį ir tą įrodėme aikštėje. Džiaugiuosi individualiais žaidėjų veiksmais būnant su kamuoliu, jautėsi visų berniukų pasitikėjimas savimi tokiose situacijose“, – apie startą kalbėjo komandos treneris Donatas Dromantas.