„Ateities“ vienuolikmečiai – iš Marijampolės su antrąja vieta

„Ateities“ 2008 metų gimimo komanda dalyvavo tarptautiniame 12 komandų turnyre LG Cup 2019 Marijampolėje. Ateitukai po įspūdingos baudinių serijos finale nusileido varžovams ir iškovojo 2 vietą!

„Įdomus ir naudingas turnyras, kuriame vyrukai parodė gražų, įdomų ir kovingą žaidimą“, – sakė treneris Robertas Šuškevič.

 

 

Pirmose rungtynėse su Kauno rajono Garliavos komanda „Ateitis“ valdė žaidimo tempą, ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau nesugebėjo įrodyti pranašumo. Rungtynės baigėsi 1:1.

Antroje dvikovoje užtikrintai 3:0 nugalėtas „Geležinis Vilkas B“. Tokiu pačiu rezultatu įveikta ir „Tauro/ Kauno Žalgirio“ komanda ketvirtfinalyje. Pusfinalyje 2:0 nugalėtas Palangos „Gintaras“, o finale po 14 baudinių serijos pralaimėta turnyro nugalėtojai „Geležinio Vilko“ ekipai.

„Nors finale įvarčių neįmušta, tačiau pats finalas tapo viso turnyro puošmena. Gaila tik tiek, kad ne mes tą puošmeną laimėjome (šypsosi).

Tikrai džiaugiuosi žaidėjų noru, kovingumu ir žaidimu. Drąsiai ir užtikrintai žaidėme su kamuoliu nuo savų vartų, kūrėme įdomias atakas ir atsakingai bei tvarkingai gynėmės nebandydami spardyti kamuolių į priekį.

Labai patiko vyrukų pasitikėjimas savimi net varžovų spaudimo metu ar įtemptais žaidimo momentais. Tikiu, kad ir toliau tobulėsime bei gerinsime žaidimą. Ačiū tėveliams už palaikymą viso turnyro metu“, – mintimis po turnyro dalinosi pasakojo treneris.