“Ateitis” atjaunėjo ir darsyk pralaimėjo

Lietuvos antros lygos pietų zonos rungtynėse “Ateitis” 2:3 pralaimėjo Alytaus “Vidzgirio” ekipai bei nepasinaudojo galimybe sugrįžti į septintąją turnyro lentelės poziciją. Po įvartį “Ateities” komandai pelnė Marius Zabarauskas ir Jurijus Serbinas.

Dėl įvairių priežasčių šįsyk komandai neatstovavo net septyni pagrindinės sudėties žaidėjai, o kapitono raištis buvo patikėtas Šarūnui Beivydui. Į starto sudėtį šįsyk pateko trys 2004 metų gimimo auklėtiniai.

Nepaisant visų šių dalykų, “Ateitis” nebuvo silpnesnė komanda, alytiškiams metė rimtą kovą, pirmoji įmušė įvartį, tačiau išsaugoti teigiamą rezultatą pritrūko sėkmės.

Įpusėjus kėliniui, M.Zabarauskas išvedė komandą į priekį – tai devynioliktasis jo įvartis per dešimt rungtynių. Beje, nebuvo nei vienų rungtynių, kuriose puolėjas nepasižymėtų.

Dėl klaidų gynyboje pirmojo kėlinio pabaigoje ir antrojo kėlinio antroje pusėje “Vidzgirio” atstovai sumušė tris įvarčius ir padėjo rimtus pamatus pergale. J.Serbinas likus 9 minutėms skirtumą sušvelnino, tačiau tai buvo viskas.

“Įnirtingos rungtynės, kurias galėjo laimėti ir vieni, ir kiti. Mūsų padarytomis klaidomis jie pasinaudojo, o mes savo progų neišnaudojome. Nelabai yra ką daugiau pridurti”, – sakė treneris Romas Juknevičius.