„Ateitis CUP“ turnyre dešimtmečiai dešimti tarp 48 dalyvių

Didžiulį iššūkį savaitgalį turėjusi „Ateities“ 2009 metų gimimo komanda egzaminą išlaikė. Tarp 48 turnyre dalyvavusių komandų ateitukai liko dešimti.

„Objektyviai vertinant, šansų neturėjome tik prieš nugalėtojais tapusius Kijevo „Dinamo“ futbolininkus. Visose kitose rungtynėse buvome konkurencingi ir galutinėje įskaitoje galėjome būti dar aukščiau“, – pasirodymą komentavo treneris Matas Gudaitis.

 

 

„Šiam turnyrui rimtai ruošėmės. Neslėpsiu, prieš jo pradžią buvo daug nerimo, jaudulio, tačiau kai pirmose rungtynėse laimėjome prieš Talino „Harju“ komandą, viskas kardinaliai pasikeitė. Šios rungtynės aiškiai parodė, kad galime žaisti.. net ir su labai rimtais varžovais.

Antrasis varžovas – „Deviatka“ klubas iš Maskvos, mano nuomone, stipriausias iš to, su kuo žaidėme. Visas rungtynes, išskyrus paskutines dvi minutes, žaidėme labai gerai, pirmavome 2:0, tačiau dvi siaubingos klaidos susitikimo pabaigoje neleido šių rungtynių laimėti.

Grupėje susidarė tokia situacija, kad laimėjus paskutines rungtynes – užimame pirmąją vietą, sužaidus lygiosiomis – antrąją, pralaimėjus – trečiąją. Smagu, kad berniukai nepasimetė. Anaiptol, jie sužaidė geriausias dienos rungtynes, lygiavertį varžovą (Soligorsko „Shakhtar“) sutriuškino 8:0 ir pelnytai pateko į turnyro TOP12.

Antrajame etape, kaip jau minėjau, prieš Ukrainos čempionus neturėjome šansų, o žaidžiant su Borisovo BATE.. turėjome galimybių. Gaila, kad paleidome tas rungtynes.

Tas pralaimėjimas lėmė, kad žaisime dėl 9 – 12 vietų. Pirmasis varžovas – Baltarusijos čempionas Minsko „Dinamo“ klubas. Rungtynės nebuvo lengvos. Pirmieji įmušėme, varžovai išlygino, o baudinių serijoje susikūrėme emocijas, kurių daugelis gali tik pavydėti.

Paskutines turnyro rungtynes prieš Vologdos „Olimp“ žaidėme žymiai geriau, tačiau įvarčius mušė varžovai, kurie ir liko devinti.

Mūsų komandai dešimtoji vieta yra puikus pasiekimas. Už tai noriu padėkoti komandai, tėveliams ir visiems, kas mus palaikė. Buvo beprotiškas savaitgalis – jei norite tai pajusti, tiesiog prisijunkite prie mūsų. Pamatysite, kaip tai faina“, – pasakojo M.Gudaitis.