„Ateitis CUP“ webinare – vokiška, itališka, ispaniška ir angliška patirtys

Dar praėjusią savaitę pranešėme, kad nuo gegužės 2 dienos keturis šeštadienius „Ateitis CUP“, padedant Lietuvos futbolo federacijai, rengs futbolo webinarus. Tąsyk užsiminėme, kad webinare bus nagrinėjama pagrindinė šių dienų problema – pandemija, o paskaitas skaitys Dortmundo „Borussia“ akademijos ir Madrido „Real“ universiteto lektoriai.

Šiandien galime pristatyti dar du lektorius – itališkąją patirtį nupasakosiantis daugelio metodikų autorius Massimo Lucchesi bei „Birmingham City“ akademijoje su vienuolikamečiais ir dvylikamečiais dirbantis treneris James Brayne.

Pirmasis webinaro lektorius Timas Kirkas jau šį šeštadienį pristatys temą „Žmogiškasis atsakas COVID-19 pandemijai“. Dar po savaitės prie savo kompiuterių webinaro dalyviai galės išgirsti M.Lucchesi paskaitą.

„M.Lucchesi dirba futbolo trenerių švietimo srityje. Jo stiprybė, sakyčiau, yra ta, kad Massimo per pastarąjį dešimtmetį turėjo galimybę susipažinti su Pepo Guardiolos, Carlo Ancelotti, Maurizio Sarri, Luiso Enriques ir kitų garsių trenerių treniruočių metodais. Jis dalyvavo šių trenerių kasdienėse treniruotėse, todėl nenuostabu, kad yra vienas aktyviausių įvairiausių seminarų lektorių.

Kalbant apie „Ateitis CUP“ webinarą, tai jis pasirengęs pasidalinti savo žiniomis ir įžvalgomis, kaip padėti šiuolaikiniams jauniesiems futbolininkams savo tikslų siekti per trumpą laiką“, – su būsimuoju dalyviu supažindino idėjos autorius Dainius Gudaitis.

Gegužės 16 – ąją savo paskaitą skaitys jau dukart mūsų šalyje viešėjęs Guillermo Hamdanas Zaragoza, o gegužės 23 – ąją – trenerio meistriškumo magistro laipsnį turintis J.Brayne.

„James skaitys paskaitą apie jaunųjų žaidėjų perėjimą iš vienos amžiaus į kitą, o vėliau ir apie perėjimą į profesionalų futbolą. Tiek Lietuvai, tiek aplinkinėms šalims tai labai svarbi tema, nes problemos, su kuriomis susiduria jaunuoliai, yra apstu“, – sakė D.Gudaitis.

Webinaro trukmė – 2 valandos.